Viktorijas Novakas (Šakuntali) seminārs pedagogiem un vecākiem

Aicinām Jūs apmeklēt semināru, kurš ir īpaši izstrādāts skolotājiem. Semināru vada Viktorija Novaka – no vienas puses profesionāla psiholoģe, kura mācījusies ļoti prestižās skolās ASV un Anglijā, bet no otras puses – pati viņa sevi dēvē vienkārši par šamani no Altajas kalniem ŠAKUNTALI, kura savas zināšanas guvusi gan Indijā, gan pašā Altajā no saviem skolotājiem tiešā veidā. Viņas dzīves stāsts ir interesants un pieredzes bagāts, jo jau 12 gadu vecumā viņa izdarīja apzinātu izvēli aiziet no ģimenes un iet savu ceļu. Jau 10 gadus viņa vada seminārus visā pasaulē, īpaši bērniem un vecākiem, radot izpratni par vidi un atmosfēru, kurā bērni var augt mīlestībā.
Šobrīd ir tapusi jauna programma tieši skolotājiem, kurā varēs iegūt gatavas metodes un zināšanas kā labāk organizēt savu dzīvi, savu darbu ar bērniem un arī vecākiem. Šis seminārs būtu noderīgs arī vecākiem, kuri vēlas izzināt savu bērnu un veidot personīgāku, veiksmīgāku sadarbību ar skolotāju.
Šīs zināšanas mums nemāca skolās, bet tās ir ļoti svarīgas, ja reiz izvēlamies skolotāja ceļu.

Personīgi no Šakuntali: ”Individuālā pieeja bērnam – tās dziļākā būtība un jēga ir enerģijas plūsma, kura plūst tieši uz konkrēto bērnu. Ir nepieciešama spēcīga enerģija, lai atrastu pieeju bērnam, viņa raksturam,  viņa būtībai, tai pašā laikā nepārmācot bērna enerģētisko lauku ar savējo, bet gan sinhronizēties ar to. Tas ir smalks darbs, gluži kā juvelierim, taču tas ir tā vērts, jo runa taču ir par bērniem! Jāpiemin, ka tāds darbs katru dienu prasa lielu sevis došanu, kura noved pie izdegšanas un enerģijas resursu iztērēšanas. Ja nav zināšanu un prasmju atjaunoties, tad zūd radošums, izpaužas slimības, trūkst iedvesmas un dzīve kļūst pelēka. Īpaši Latvijai tapa šis seminārs, lai skolotājiem iedotu svarīgas zināšanas, kas palīdzētu darbā ar bērniem. Šī semināra laikā mēs ne tikai iemācīsimies, bet arī piedzīvosim to mirkli, kad viss mūsu ķermenis atjaunojas un spēki atgriežas. Gūstot vērtīgas zināšanas kā piepildīt sevi ar enerģiju ik dienu no dienas, mēs sapratīsim un sajutīsim paši sevi, lai dotos pie bērniem ar jauniem iespaidiem, prieku un pilnību!”