pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale

Vecāku forums

Latvijas Vecāku kustība ir 1.Latvijas vecāku foruma līdzorganizators.

2012. gada 12. maijā Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, notika 1. Latvijas Vecāku forums par pozitīvām pārmaiņām un vecāku lomas stiprināšanu izglītības sistēmā, kurā piedalījās 130 vecāku organizāciju un skolu padomju pārstāvji, vecāki no visas Latvijas, kā arī citi. Vecāku organizāciju pārstāvji tika atrasti ar “twitter” un citu sociālo tīklu palīdzību, bet skolu padomju pārstāvji tika uzaicināti, izmantojot IZM sarakstu ar skolu padomju pārstāvjiem.

Vecāku forumu rīkoja Latvijas Vecāku kustība, Latvijas Disleksijas biedrība, biedrība „Vecāki par izglītību”, Baltijas Sociālās palīdzības fonds, biedrība „Viens otram”, vecāku iniciatīvas grupa „Nauda seko bērnam”, Latvijas Progresīvās izglītības biedrība, portāls www.berniemdraudzigs.lv, Latvijas Vecāku apvienība “Vecāki izglītībai, sadarbībai, izaugsmei”, portāls www.miomilo.lv.

Foruma mērķis ir paust vecāku viedokli par pārmaiņu nepieciešamību izglītības sistēmā, sniegt priekšlikumus Izglītības un zinātnes ministrijai, Saeimai un Ministru kabinetam turpmākai rīcībai vecāku lomas nostiprināšanai un pārmaiņu veicināšanai izglītības jomā, kā arī izstrādāt un vienoties par vecāku organizāciju sadarbības modeli savu interešu pārstāvniecībai izglītības politikā.

Vairāk par foruma rezultātiem lasiet šeit.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *