pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale

Kontakti

Biedrība “Latvijas Vecāku kustība”, e-pasts:  biedriba.lvk@gmail.com
Biedrības rekvizīti:
Adrese:        Atgāzenes iela 11a, Rīga, LV 1004
Reģ.Nr.:       40008180096
Banka:         Swedbank
Kods:           HABALV22
Konts:          LV92HABA0551031292598
Biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss sekojošās kategorijās: labdarība, pilsoniskās sabiedrības attīstība, izglītības veicināšana, trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana, kas ļauj ziedotājam gūt likumā paredzētās nodokļu atlaides.
______________________________________________________________________________

Biedrības valde (no 2014. gada novembra):

Zane Johansone, Rīga
Biedri un komunikācija.
Kontaktinformācija: zane.johansone@gmail.com, +371 28658741
Zane par sevi: „Savulaik esmu beigusi juristus, taču ikdienas darbs nu jau 10 gadus saistīts ar apdrošināšanas jomu – laikam tāpēc, ka manī allaž ir bijusi vēlme sniegt atbalstu, palīdzēt, izdarīt vairāk, labāk… Kopš sevi atceros, vienmēr esmu iesaistījusies dažādās aktivitātēs – tautas dejas, koris, sports, mūzikas un mākslas skola, skolas padome utt. Savukārt, kļūstot par mammu, manu interešu lokā nonāca tādas tēmas kā veselīgs uzturs, eko dzīvesveids un, vienā brīdī arī izglītība – gan bērnu, gan pašas. Dažādos semināros un lekcijās satiku domubiedrus un tā, 2011. gada vasarā, pēc daudzām diskusijām gan i-vidē, gan klātienē, nodibinājām biedrību “Latvijas Vecāku kustība” – mūs visus vienoja vēlme, lai ikviens Latvijas bērns saņemtu tam atbilstošu izglītības kvalitāti, tam pieejamā vietā un formā. Esmu pateicīga liktenim par šo pavērsienu, jo biedrība bija un ir lieliska platforma gan manas personības augšanai, gan dažādām citu vecāku aktivitātēm. Šobrīd, bez saviem ikdienas pienākumiem, aktīvi darbojos abu dēlu izglītības iestāžu padomēs (bērnudārzā ir ieviesta Ziemassvētku radošās darbnīcas tradīcija, aktivizēts padomes darbs utt.), koordinēju programmu „Pozitīvs skolas sākums”, kā arī atbildu par komunikāciju un LVK biedriem. Brīvajā laikā patīk organizēt dažādus pasākumus, ekskursijas gan ģimenei, gan draugiem, dziedāt, rušināties dārzā, iet pirtī un bezrūpīgi baudīt laiku ar saviem bērniem.”

Dzintars Markus, Rīga
Politika.
Kontaktinformācija: dzintars.markus@gmail.com, +371 29454503
Rīgas Juglas vidusskolas skolas padomes priekšsēdētājs, Juglas vidusskolas atbalsta biedrības valdes loceklis.

Mārīte Mundure, Carnikava
Juridiskie jautājumi.
Kontaktinformācija: maritemundure@yahoo.co.uk, +371 26532273
Pēc izglītības Mārīte ir juriste-lingviste, taču ikdienas darbs ir saistīts ne tikai ar jurisprudenci un tulkošanu, bet arī ar aktīvu darbību nevalstiskajās organizācijās. Latvijas Vecāku kustībā Mārīte darbojas no 2012. gada decembra – ir piedalījusies pētījuma par skolu padomēm izstrādē, Izglītības un zinātnes ministrijas darba grupā par grozījumiem Izglītības likumā, koordinējusi projekta “Open Parents” vecāku izglītošanās procesu 2013./2014.gadā. Papildus Mārīte ir dibinātāja un valdes locekle Carnikavas novada vecāku biedrībā “Nākotnes iela”, kas vienlaikus ir arī viens no septiņiem “Open Parents” vecāku izaugsmes un pilnveidošanās centriem: http://nakotnes-iela.mozello.com/, vairākus gadus ir darbojusies dzīvokļu īpašnieku biedrībā kā valdes locekle un privāto un publisko partnerattiecību biedrībā “Sernikon” kā padomes locekle un projektu vērtētāja. Nu jau otro gadu Mārīte ir Carnikavas pamatskolas padomes priekšsēdētāja vietniece.
Munduru ģimenē aug divi skolas vecuma bērni – meita Madara un dēls Krišjānis – kuri ir galvenie iedvesmotāji dažādām aktivitātēm, kas saistītas ar vecāku izglītošanu, radošuo darbnīcu un citu pasākumu organizēšanu bērniem, vecākiem un skolotājiem, kā arī sadarbības attīstīšanu starp vecākiem, skolotājiem un skolēniem.

Diāna Vaskāne, Ķekavas novads
Finanses, grāmatvedība.
Kontaktinformācija: diana_vaskane@inbox.lv, +371 29125429

Ramona Liepiņa-Krauja, Jūrmala
Pasākumi, projekti.
Kontaktinformācija: ra-moon@inbox.lv, +371 25522572
Pedagoģe, brīvprātīgā darba koordinatore Vaivaru pamatskolā.

Biedrības dibinātāji:

Ivita Mauriņa, Rīga, ivitam@inbox.lv
Evisa Stankus,
Ozolnieki, evisa.stankus@gmail.com
Zane Johansone, Rīga, zane.johansone@gmail.com
Iveta Pavziniuka, Jelgava, iveta@saulesskola.lv
Reinis Ziļevs, Tukums, reinis@raktuves.lv
Vita Žīgure, Jaunpiebalga, vita.zigure@jaunpiebalga.lv
Ilze Meiere, Ventspils (izstājusies)

Biedrības biedri:

Uz 2014. gada decembri biedrībā ir jau vairāk kā 100 biedri – 57 fiziskas personas un 6 biedrības (kuras apvieno teju 70 biedrus) no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem: Rīga, Jelgava, Ozolnieki, Tukums, Olaine, Jaunpiebalga, Alūksne, Rēzekne, Kuldīga, Dobele, Bauska, Ventspils, Carnikava, Ikšķile, Ķekavas novads, Mālpils novads, Talsu novads, Nīcas novads, Jelgavas novads (Glūda), Dobeles novads (Auru pagasts) u.c.

Ja arī Tu vēlies kļūt par LVK biedru, biedra pieteikuma anketa atrodama šeit: 
LVK_anketa_fiziskai_personai, LVK_anketa_juridiskai_personai.

LVK biedriem saistošie iestāšanās_izstāšanās noteikumi: Noteikumi Nr.1_par biedriem

Anketas sūtīt: zane.johansone@gmail.com

Comments are closed.