pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Mar 12, 2015 | Post by: Zane No Comments

Ventspilī top jauna, vecāku veidota skola

 

Ventspils Veseluma skola ir Projekts, ko uzsākušas 3 mammas. Mēs vēlamies dibināt skolu, kur valsts pamatizglītības standarts varētu tikt apgūts ar alternatīvām metodēm un individualizēto pieeju. Skolā būs pirmsskolas sagatavošanas grupa un pirmo klašu grupiņa. Skola būs Drustu Tautskolas „99 Baltie zirgi” filiāle un darbosies pēc līdzīgiem holistiskās filozofijas un pedagoģijas principiem.

Ventspils Veseluma skola balstās uz ideju, ka mācību process un vide ir jāveido atbilstoši katra cilvēka dzīves jēgas atskārsmei. Mēs veidojam šo skolu ar pārliecību, ka vitāli svarīgi ir koncentrēt uzmanību uz katru bērnu, izpētīt viņa iedzimtās īpatnības, intereses un uz tā pamata attīstīt bērna pašapziņu, pašmotivētu mācīšanos. Mēs vēlamies palīdzēt katram mūsu audzēknim atrast viņa unikālo vietu zem saules, attīstot viņa individuālo veselumu.

Var šādu skolu saukt par alternatīvo, bet tikai jāpatur prātā, ka alternatīvās ir metodes un pieeja mācību procesam, nevis iegūto zināšanu saturs un kvalitāte.

Vairāk par Projektu, tā vērtībām un attīstības gaitu: www.veselumaskola.org

Ļoti gaidam savā pulkā domubiedrus – visus, kuri redz šajā skolā savu bērnu vai vēlas atbalstīt mūs skolas tapšanas procesā!

Anastasija Aleksejeva-Korta
Ventspils Veseluma skolas dibinātāja un Projekta koordinatore
mob. 26729620
a.nastasija@yahoo.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *