pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Feb 26, 2015 | Post by: Zane No Comments

Konference „Veselīga un droša skolu vide” 27. februārī

Mūsu visu kopīgais mērķis ir vesels un gudrs bērns. Diemžēl skolās mācību telpās ogļskābās gāzes koncentrācija nereti 4–6 reizes pārsniedz maksimāli pieļaujamo, pārāk liels ir fenolu un formaldehīdu tvaiku līmenis. Iekštelpu gaisa piesārņojums ir viens no skolēnu slimību cēloņiem. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas alergologi strādā pie jaunas valsts normatīvo aktu bāzes, kas ļaus pārvērtēt pieļaujamās ķīmiskā piesārņojuma normas skolas gaisā.

Konferenci „Veselīga un droša skolu vide” rīko Latvijas Ārstu biedrība, RSU Darba drošības un vides veselības institūts un starptautiskais sertificēšanas un testēšanas uzņēmums “Inspecta Latvia” un tā tiek rīkota izstādes „Skola 2015” laikā 27. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” no plkst. 13.00 līdz 17.00.
Izstādes „Skola 2015” apmeklētājiem ieeja konferencē bez maksas. Reģistrētajiem konferences dalībniekiem ieeja izstādē ar atlaidi, uzrādot LĀB apstiprinājumu. Reģistrācija konferencei līdz 26. februāra plkst. 17.00 mājaslapā http://ej.uz/edqo vai sūtot pieteikšanās e-pastu uz adresi konference@arstubiedriba.lv.

Konferences programma:

 • Skolu vide – kāda ir objektīvā situācija? CO2 un citu ķīmisko vielu radītā piesārņojuma līmeņi un sekas veselībai. Profesors Ivars Vanadziņš, RSU Darba drošības un vides veselības institūta direktors.
 • Alerģija un neveselīga vide skolā. Ieva Cīrule, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārste, Latvijas Alergologu asociācijas priekšsēdētāja.
 • Instrukcija bērna “lietošanai” skolā. Profesors Dzintars Mozgis, Slimību profilakses un kontroles centrs.
 • PVO izmēģinājumpētījuma „Skolu iekštelpu gaisa kvalitāte” rezultāti. Solvita Muceniece, Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības nodaļas vadītāja.
 • Bērna kustības un sports kā skolu vides būtiska sastāvdaļa, Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents.
 • Vesels un veselīgs skolēns un skolotājs – svarīgākās veselības un drošības problēmas skolu vidē. Linda Matisāne, Valsts darba inspekcijas Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja.
 • Filma „Vesels un veselīgs skolotājs – katrai dienai, visai dzīvei!” par skolu darba vidi.
 • Tehnisko risinājumu ietekme uz gaisa kvalitāti, Sandris Liepiņš, vadošais eksperts, Būvju nodaļas vadītājs, “Inspecta Latvia”.
 • Telpās sastopamās nevēlamās ķīmiskas vielas un to izcelsme, Mārtiņš Maskavs, Sertificēšanas institūcijas vadītājs, “Inspecta Latvia”.
 • Skolu telpu mikroklimata problēmas un risinājumi – Somijas pieredze, Kaspars Staņa, projektu vadītājs, “Inspecta Latvia”.
 • Iekštelpu gaisa kvalitātes uzraudzība, Viesturs Zeps, projektu vadītājs, “Inspecta Latvia”.
 • Siltumenerģijas patēriņa analīze pirmsskolas iestādēs un skolās, Ēriks Krūmiņš, LLU Arhitektūras un būvniecības katedras doktorants.

Konferences programmu izdrukai un informāciju par pieteikšanos lūdzu skatīt: šeit. Gaidīsim Jūsu pieteikumus konferencei! Aiciniet piedalīties arī kolēģus un informēt par šo iespēju arī Jūsu organizāciju biedrus un citus interesentus!

Ar cieņu,

Pēteris Apinis,
Latvijas Ārstu biedrības prezidents

Inga Kanasta-Zabarovska,
Izglītības projektu vadītāja

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *