pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jan 21, 2015 | Post by: Zane No Comments

Jauns raidījums “Profesija – mamma”!

No 5. februāra ceturtdienu vakaros plkst. 21:10 kanālā LNT būs skatāms jauns Latvijā veidots raidījums “Profesija – mamma”. Ar mammu dzīves stāstiem iepazīsies un tos analizēs raidījuma vadītāja Vita Kalniņa, kura ir psiholoģe, ģimenes psihoterapeite, centra “Līna” dibinātāja un vadītāja, bet visam pāri 4 bērnu māmiņa.

Būt par mammu ir profesija, kurā nav brīvdienu, un tas ir sarežģītākais un vienlaikus skaistākais arods, jo ļauj pavadīt laiku kopā ar ģimeni un bērniem. No mammām tiek sagaidīts, ka tās būs vienlaikus veiksmīgas darbā, tiks galā ar mājas soli, būs mīlošas partneres un sniegs bērniem labāko, ko var. Ikdienā to visu savienot nereti ir izaicinājums.

Pēdējo gadu laikā Latvijas valdība ir pieņēmusi daudzus nozīmīgus lēmumus demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanā. Ir palielinātas māmiņu algas, radīti labvēlīgi jauno māmiņu darba apstākļi, aktīvi tiek strādāts pie bērnudārzu deficīta jautājumiem, kā arī notiek pamatīgi izskaidrojoši darbi, aicinot savās ģimenēs pieņemt bērnu namos dzīvojošos mazuļus. Latvijā ir ģimenes, kuras, neskatoties uz dzīves grūtībām un likumdošanas peripetijām, veido lielu ģimeni. Tās ir daudzbērnu ģimenes, kurās ir četri un vairāk bērni. Šo ģimeņu balsts un stabilitāte ir mammas, kuras savu karjeru, sapņus un vēlmes ir nolikušas maliņā, lai pilnībā nodotos bērniem. Šīs sievietes ir apguvušas dažādus arodus, mācījušās augstās skolās un kalušas nākotnes plānus, bet pienāk brīdis, kad par viņu galveno profesiju kļūst – mamma.

Tikko pieminētais piemērs būtu ideālais ģimenes risinājums. Taču ir vēl citi – iedvesmojoši, apbrīnas vērti, ne tikai saulaini un pat komiski stāsti, kur centrā ir citādas mammas. Jaunā raidījuma “Profesija – mamma” uzdevums būs parādīt realitāti tādu, kāda tā ir. Katrā raidījumā tiks apskatīti trīs dažādu mammu dzīves stāsti – tik reāli un tik atklāti, cik vien to atļaus pašas varones.

Par to, kas sagaidāms jaunajā raidījumā, V. Kalniņa stāsta: “Pirmajā raidījuma “Profesija – mamma” sērijā sagaidāms stāsts par deviņu bērnu mammu, kurai nav bijis par grūtu izaudzināt bērnus un atsākt strādāt, un pazīstama sportista sievu – mammu, kuras dzīvi piepilda rūpes par bērniem un ieņemamais statuss sabiedrībā. Savukārt trešās ģimenes mamma ir televīzijas režisora Ulda Cipsta sieva, kuras ģimenē aug pieci bērni, bet mamma nevienu brīdi nav pārstājusi strādāt. Turpmākajos raidījumos sagaidāmi stāsti par jaunāko un vecāko māmiņu, par mammu, kura visu savu laika velta bērnu skološanai un ārpus skolas nodarbībām, par mammu – brīvdomātāju un par SOS ciemata mammu, kura ir izaudzinājusi ne tikai savus bērnus, bet sniedz sirds siltumu arī tiem mazuļiem, kuriem nav iespējas augt savā bioloģiskajā ģimenē, kā arī par kādiem daudz netradicionālākiem ģimeņu modeļiem.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *