pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 11, 2014 | Post by: Zane No Comments

Projekts “Garā pupa” un kultūras pasākumu kalendārs bērniem

Garā pupa ir simbols tam, kā tautas pasakām raksturīgā fantāzijas izmantošana un kopīga garīga piepūle palīdz topošai personībai pakāpties augstāk un ieraudzīt sev līdzās esošo zemi un sabiedrību plašākā kontekstā. Bērnu kultūras projekts „Garā pupa” ne tikai cenšas vērst sabiedrības uzmanību uz kultūras pieredzes nozīmību bērnu veiksmīgā attīstībā, bet jau kopš 2012. gada janvāra strādā pie tā, lai iekļautu kultūras procesos tos bērnus vecumā no 6 līdz 12 gadiem, kas reģionālās un sociālās nevienlīdzības vai vecāku kūtruma dēļ palikuši ārpus Latvijas teātra, mākslas, mūzikas un ārpusskolas izglītības norisēm.

Nupat esam saņēmuši informāciju no projekta vadītājas Zanes Kālbergas un proti: ir izveidots unikāls rīks – bezmaksas bērnu kultūras kalendārs. Tas pieejams lapā www.garapupa.lv. Kalendārā vienuviet pieejama informācija par visiem aktuālajiem kultūras pasākumiem, kas veidoti bērniem un ģimenēm Rīgā, tāpat kā Latvijas reģionos.

Biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce uzsver: “Bērnu kultūras kalendārs ir viens no lieliskākajiem instrumentiem vecākiem, lai atvieglotu mūžīgo meklēšanu – kā kvalitatīvi un interesanti pavadīt laiku ar bērnu. Kopš man pašai ir bērns, es redzu cik svarīgi ir regulāri viņu iepazīstināt ar kultūras pasākumiem, jo viņš aug katru dienu un katru brīdi apgūst ko jaunu. Ir patīkami, ka bērns jau četru gadu vecumā lūdz aizvest viņu uz teātri, jo pie kultūras ir pieradis tik ļoti, ka radusies dabīga vēlme pēc tās. Manuprāt, tas ir labākais veids, kā izaudzināt nākamo kultūras baudītāju, pazinēju un arī radītāju paaudzi.”

Ikviens tiek aicināts piedalīties kalendāra satura veidošanā, iesūtot informāciju par notikumu uz e-pastu info@ascendum.lv vai iesakot notikumu pašā kalendārā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *