pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 11, 2014 | Post by: Zane No Comments

Kā bērniem saprotami un interesanti stāstīt par Latviju?

Latvijas dzimšanas diena ir piemērots brīdis, lai pirmsskolas vecuma bērniem stāstītu par valsti, kurā viņi ir dzimuši un dzīvo, par Latvijas vēsturi, simboliem, īpašiem notikumiem un vērtībām. Mazākajiem tā var būt pirmā iepazīšanās reize, lielākajiem – jau īpašas detaļas un interesanti fakti. Tomēr ne vienmēr tas ir vienkārši – kā bērniem pasniegt šķietami sarežģītos stāstus par valstiski nozīmīgām lietām?

Vasaras sākumā informējām, ka Latvijas Vecāku kustība ir kļuvusi par jaunas, unikālas pirmsskolas bērnu attīstībai veltītas platformas Mazo ekspertu skola sadarbības partneri. Tagad aicinām ielūkoties www.mazoekspertuskola.lv, lai gūtu iedvesmu un praktiskus padomus, kā stāstīt pašiem mazākajiem par Latviju. Sadarbībā ar dabas pētnieku, fotogrāfu un TV raidījumu vadītāju Māri Olti radīti vairāki īpaši, radoši un bērniem saistoši uzdevumi par Latviju.

Uzdevumi ietver tādas idejas, kā pagatavot ēdamu Latvijas karti, izkrāsot Latvijas 2014. gada Latvijas nacionālo putnu, zīmēt dažādas latviešu rakstu zīmes un apgūt to nozīmi. Kopumā īpašie uzdevumi paredzēti vairāk kā 4,5 aktivitāšu stundām. Tos iespējams lietot gan ģimenes lokā, gan kopā ar draugiem un arī ieteikt bērnudārzos, lai padarītu Latvijas dzimšanas dienas svinības aizraujošākas. Uzdevumi pieejami un izdrukājami www.mazoekspertuskola.lv.

Apkārtējais noskaņojums un vecāku sniegtais atbalsts ļaus padarīt Latvijas iepazīšanu mazajiem par patiesu un pozitīvu piedzīvojumu. Priecāsimies, ja arī Jūsu ģimenei kāda no idejām noderēs, gatavojoties vai atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu.

Mazo ekspertu skola un Latvijas Vecāku kustība vēl svinīgu un sirdssiltu Latvijas dzimšanas dienu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *