pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 02, 2014 | Post by: Zane No Comments

Psiholoģijas dienas 2014 – iespēja kliedēt mītus iepazīstot!

 

Oktobra mēnesī Latvijā norisināsies Psiholoģijas dienas 2014, kuru ietvaros bez maksas varēs iepazīt, pamēģināt, uzzināt, saprast utt. visdažādākos “brīnumus”, ko piedāvā psihologi Latvijā.

Kāpēc tas varētu būt saistoši arī mums – vecākiem, pedagogiem?
Tā ir laba iespēja mītus, stereotipus, aizspriedumus, neizpratni utt. nomainīt ar informāciju, izpratni, pozitīvu pieredzi, personīgu palīdzību. Jūs varbūt jautāsiet – kam man to vajag? Tad es teikšu tā – ir labi zināt, kur ir aptieka, pat, ja šobrīd no turienes neko nevajag. Un tāpat kā aptiekā ir iegādājamas zāles jeb pie psihologiem – saņemama nopietna palīdzība, aptiekā ir arī uztura bagātinātāji, vitamīni, kas, savukārt, psihologu arsenālā ir arsenāls, ko varam pielietot dzīves bagātināšanai, sevis labākai sapratnei, vieglākai attieksmei pret dzīvi, tās gaišajām un ne tik gaišajām dienām. Sev, saviem bērniem, partnetiem un savam iekšējam bērnam.
Esmu psihologs un savā praksē bieži sastopu cilvēkus, kuriem jau ir vajadzīgas “zāles”, bet gandrīz vienmēr ir iespējams rīkoties ātrāk un stiprināt sevi ar labiem vitamīniem!
Lai Jums interesants atklājumu mēnesis!

Psiholoģijas dienas kopīgi organizē vairākas psihologu biedrības, tostarp Latvijas Psihologu biedrība, Latvijas Klīnisko psihologu asociācija, Latvijas Skolu psihologu asociācija, Latvijas Organizāciju psihologu biedrība, Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija, Latvijas Individuālpsiholoģijas asociācija, Latvijas Sporta psiholoģijas asociācija un citas. Šogad tās koordinē Latvijas Psihologu biedrība.

Vairāk informācijas: http://www.psihologijasdienas.lv/

Sagatavoja:
Sanita Aišpure-Dronka
Klīniskais psihologs
Ikšķiles vecāku apvienība izglītībai un attīstībai, valdes locekle

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *