pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 02, 2014 | Post by: Zane No Comments

Ikšķiles Brīvā skola aicina uz sarunu ciklu par sievietēm un vīriešiem

Mīļās, jaukās un dievišķās!

Pirmā tikšanās par tēmu – Sievietes dzīves ekoloģija, jau aizvadīta, bet būsi mīļi gaidīta uz nākamo tikšanos, kas paredzēta 29. oktobrī.

Sarunas vadīs Anna Suhanova, kura ir Auglības atpazīšanas metodes instruktore Ģimenes ekoloģijas institūtā un savā jomā strādā kopš 2008.gada. Viņas kompetencē ir jautājumu tēmas: sievietes, vīrieša un pāra reproduktīvā veselība un auglība. Dabiskas fizioloģiskas norises un kādas var būt novirzes no tām. Dabīga ģimenes plānošana. Auglības kontrolēšana, dzīvojot saskaņā ar to. Auglība dažādos dzīves periodos – pēc dzemdībām, premenopauzē. Kā rūpēties par savu auglību? Uztura un dzīvesveida ietekme uz auglību u.c.

Annas uzruna: „Sveikas meitenes! Gandrīz katra no mums un iespējams pat visas atceras tos laikus, kad mums bija 18, 20 un varbūt 22… Man personīgi toreiz šķita, ka 30 gados dzīve beidzas un lepojos ar to, ka plānoju nodzīvot līdz 50…, pēc tam jau nu gan vairs nebūs vērts… Šobrīd man ir 45 un es varu teikt, ka dzīve patiešām tikai sākas! Domāju, ka man ir daudz domubiedreņu.
Mūsdienu laikmets ir īpašs un sarežģīts ar to, ka dzīvojam milzīgā informācijas haosā. No vienas puses tam ir savas priekšrocības – ātrāk mācāmies, iegūstam informāciju un veidojam jaunas iemaņas. It kā zinām, uz ko tiekties… No otras puses nepareizi interpretēta informācija var nest mūsu dzīvē daudz sāpju un skumju. Kā lai saprot – kur ir mīti, kur patiesība? Kā lai atšķir informāciju, kas padara mūs par preci no tās, kas mūs ceļ un veido?
Es neapgalvoju, ka zinu atbildes uz visiem jautājumiem. Bet arī es esmu sieviete, kas meklē patiesību. Un šobrīd vienkārši gribu dalīties savās atziņās, kas palīdzēja man un daudzām citām būt laimīgākām, stiprākām un sievišķīgākām. Ceru, ka mūsu tikšanās būs lietderīgi un skaisti pavadīts laiks! UZ TIKŠANOS, DĀMAS!”

Nākamās lekciju cikla sarunas plānotas 29.oktobrī, 19.novembrī un 10.decembrī!

Vīrišķīgie un šarmantie!

Pēc ierosinājuma aizvadītās nedēļas sievietēm domātajā lekcijā, dzima ideja par lekciju, kuras auditorija ir vīrieši.

Lekcija “Tavas sievietes noslēpums”, lekciju vada žurnālists, auglības atpazīšanas metodes skolotājs, topošais psihologs Marks Jermaks. Norises laiks: 30.oktobris, plkst. 19:00.

  1. Vīrišķība un sievišķība – aizmirstas vērtības.
  2. “Snaipera” ievainojumi. Kas traucē vīrietim būt vīrietim?
  3. Kāpēc viņa mani nesaprot? Kāpēc es nesaprotu viņu?
  4. Kad atšķirības vairs netraucē – dialoga meklējumos.

“Es piedāvāju sākt mūsu sarunu (varbūt, sarunu ciklu?) ar vienkāršu tēmu – “Tavas sievietes noslēpums”. Par Tavas sievietes skaistumu. Un par Tavu vīrišķo spēku. Par mūsu atšķirībām, kas ir liela dāvana, bet kas tik bieži pārvēršas par “lāstu”. Par to, ko par mums stāsta mūsu ķermenis, hormoni, auglība.
Dzimumu atšķirības ir viena no vērtībām, kuras moderna pasaule ir pazaudējusi, dzenoties pēc vienlīdzības un patērēšanas. Mums pašiem bieži vien ir grūti saprast, kāda ir mūsu dzīves misija, taču tieši tajā slēpjas vīrieša spēks. Mēs runāsim arī par to, kas mums šo spēku atņem.
Man nepatīk pārstāstīt kaut kādas teorijas. Esmu tāds pats vīrs un tēvs kā Tu, ar līdzīgām problēmām un izaicinājumiem. Tāpēc man patīk runāt skaidri un konkrēti. Vēlos dalīties ar Tevi savā pieredzē un pārdomās, kā arī uzklausīt Tavu stāstu. Esmu pārliecināts, ka tas nebūs veltīgi zaudēts laiks. Tiekamies!”

Laipni lūgti – ieeja ar ziedojumu, sākot no 5 eiro!

Sagatavoja
Tīna Sidorovič
a
tinasidorovica@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *