pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 02, 2014 | Post by: Zane No Comments

Hroniski slimo bērnu vecākus aicina apmeklēt “Vinnija Pūka skolu”

 

“Apmācības ir pozitīva informācija vecākiem un palīdzīga roka ir vajadzīga vienmēr. Tās prasmes, ko vecāki iegūs lekcijās, dos stimulu tālāk attīstīt šādus pakalpojumus gan pašvaldību, gan valsts līmenī”, saka Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.

Projekta “Vinnija Pūka skola” ietvaros paredzēta pacientu informācijas centra un apmācību programmu izstrāde bērniem ar hroniskām saslimšanām un viņu vecākiem.

“Vinnija Pūka skolas” 20 nodarbībās – konsultācijās, diskusijās un semināros, kas notiks reizi mēnesī, sestdienās, tiks sniegta informācija par aktuālām veselības veicināšanas un slimību profilakses tēmām: traumatisma profilakse; prasmju attīstīšana personīgās higiēnas, drošības un veselīga dzīvesveida jomā; priekšlaicīgi dzimušo bērnu veselības aprūpe un veicināšana; atkarību izraisošo vielu kaitīgā ietekme uz grūtnieces un augļa veselību; veselīgs uzturs bērniem, bērnu norūdīšana, fiziskās aktivitātes un drošība.

Projekts paredz arī informatīvu materiālu sagatavošanu un izplatīšanu pacientiem, viņu vecākiem, tuviniekiem un citām procesā iesaistītām personām par iespējām saņemt veselības aprūpes un sociālās palīdzības pakalpojumus, par veselības uzlabošanas iespējām, slimību profilaksi un to, kā sadzīvot ar savu saslimšanu, par iespējamajiem atbalsta pakalpojumiem un pasākumiem, ko nodrošina NVO sektors, t. sk. pacientu biedrības.

Projektu īsteno Ilgtspējīgas attīstības fonds sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, tā darbības laiks ir no šāgada septembra līdz 2016. gada aprīlim.

Pirmā nodarbība notiks 4. oktobrī plkst. 10.00 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas telpās. Lekcijas tēma – alerģiskās saslimšanas. Vecāki var ierasties kopā ar bērniem, jo lekciju laikā bērnus pieskatīs Vinnijs Pūks ar palīgiem.

Pieteikšanās pa tālruni 27597546 vai rakstot uz e-pastu: vinnijapukaskola@gmail.com.

Pirmās nodarbības afiša pielikumā:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *