pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Sep 16, 2014 | Post by: Zane No Comments

Lekcija „Vecāku klātbūtne un pusaudži”

Rīgas domes Labklājības departaments ,sadarbībā ar Latvijas Sistēmisko un ģimenes psihoterapeitu biedrību, turpinot lekciju ciklu „Personības attīstība un savstarpējās attiecības!”, septembrī aicina apmeklēt lekciju par tēmu:

„Vecāku klātbūtne un pusaudži”
2014. gada 24. septembris, plkst. 18.00 – 21.00
Opera Hotel, Raiņa bulvāris 33, ”Piano” semināra telpa

Jautājumi – Kā saglabāt savu autoritāti sava bērna acīs? Kādas audzināšanas metodes izmantot, ja mājās ir pusaudzis? Kā savu ģimenes ikdienu padarīt pēc iespējas harmoniskāku? Tie ir tikai daži no jautājumiem, par kuriem  ikdienā vai laiku pa laikam aizdomājas gandrīz ikviens vecāks.  Jo pārsvarā visi vēlas būt labi vecāki saviem bērniem un saglabāt savu autoritāti un klātesamību bērnu dzīvē.   

Vecāku klātesamība pusaudžos stiprina izjūtu par robežām – atļauto un aizliegto, labo un slikto, kā arī par savu drošību un nākotni. Taču pusaudžu vecums ir tas periods, kad vecāki saskaras ļoti daudziem izaicinājumiem, tai skaitā ar izaicinājumu, kā, esot savu bērnu dzīvē arvien mazāk, tomēr saglabāt savstarpējo saikni pietiekoši spēcīgu. Pusaudža uzvedība pieaugušajos rada trauksmi un bažas par nākotni. Nereti, pieaugot vecāku bažām un neveiksmīgiem mēģinājumiem mainīt bērna uzvedību, pieaug arī dusmas un aizvainojums savstarpējās attiecībās, kas pusaudžos rada vēl lielāku protestu un var rezultēties ar konfliktējošām savstarpējām attiecībām.

Līdz šim lekciju cikla ietvaros tika runāts par sabiedrībā tik aktuālām tēmām kā ģimenes resursi, vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, mācīšanās traucējumi bērniem, atkarība un līdzatkarība u.c., ir notikušas jau sešas lekcijas. Visu iepriekšējo lekciju apmeklētība un iedzīvotāju lielā interese un atsaucība liecina par projekta nozīmīgumu un nepieciešamību. Lekciju cikls turpināsies līdz pat novembrim.

Lai apmeklētu 24. septembra lekciju, lūgums iepriekš pieteikties pie Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistēm: Katerinas Žigas (tālr. 67037318) vai Līva Vītola (tālr. 67105680).

Vairāk informācijas par lekciju cikla tēmām un lektoriem jautāt Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrības priekšsēdētājai Andželikai Kālei rakstot uz e-pastu andzelikakale@gmail.com.lv vai zvanot pa tālruni 29692377, kā arī apmeklējot mājas lapas: www.veseligsridzinieks.lv vai http://www.gimenespsihoterapija.lv.

Lekcijas afiša pieejama šeit: lekcijas afisa

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *