pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Aug 20, 2014 | Post by: Zane No Comments

Nacionālā bibliotēka aicina bērnus piedalīties karnevāla gājienā

Šī gada 8. septembrī, Starptautiskajā rakstpratības dienā, norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un nodibinājuma „Rīga 2014” programmas notikums – karnevāla gājiens bērniem „Gribu iet uz bibliotēku!”. Tajā piedalīsies ap 2000 bērnu no visas Latvijas, kuri dosies no Rātslaukuma pāri Akmens tiltam uz Gaismas pili.

Šajā pasākumā bērniem būs iespēja demonstrēt pašu izveidoto karnevāla tērpu par mīļākās grāmatas tēmu, saņemt balvas, klausīties koncertu, piedalīties Gaismas pils iepazīšanas spēlē, radošajās darbnīcās un citās izzinošās aktivitātes.

Tā kā jaunajai bibliotēkas ēkai ir spēcīgs metaforiskais un vizuālais tēls, kas iekļauj atsauces uz latviešu tautas teikās minēto Stikla kalnu, kā karnevāla simboliskie vadmotīvi izmantoti elementi no Raiņa lugas „Zelta zirgs”, kurā Antiņš jāja Stikla kalnā modināt dusošo princesi Saulcerīti. Tādējādi arī Gaismas pilī bērni ar savu gudrību un bibliotēkas Gudro palīdzību piedalīsies Saulcerītes modināšanā.

Vēl ikvienai grāmatas mīlošai ģimenei ir iespēja iesaistīties kopīgajā projektā!
Laipni aicinām pieteikt savu ģimeni karnevāla gājienam 8. septembrī (pasākuma sākums paredzēts plkst. 11:30 Rātslaukumā un ilgs līdz plkst. 17:00), piedalīties svētkos, saņemt balvas un apliecināt savas radošās spējas: http://ej.uz/Piesakies_karnevalam

Aktuālākā informācija par karnevālu „Gribu iet uz bibliotēku!”: www.draugiem.lv/karnevals-lnb/

Pasākuma programmu un scenāriju publicēsim karnevāla gājiena „draugiem.lv” lapā. Lūdzam sekot līdzi informācijai!

P.S. Tie, kuri būs reģistrējušies, nepieciešamības gadījumā varēs saņemt attaisnojošu zīmi no bibliotēkas par skolas kavējumu!

Papildu informācija:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību speciālists
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Kontaktinfo: augusts.zilberts@lnb.lv, 26472501

www.lnb.lv  

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *