pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 03, 2014 | Post by: Zane No Comments

Rīgas vecāki izdod avīzi “Vecāki iedvesmo!”

Rīga ir liela – daudz izglītības iestāžu, daudz vecāku. Tomēr mēs – aktīvie vecāki no Latvijas Vecāku kustības un „Open parents” Rīgas centra, soli pa solim ejam uz priekšu, lai pēc iespējas veiksmīgāk sadarbotos gan savā starpā, gan ar izglītības īstenošanā iesaistītajām pusēm. Sekojam līdzi aktualitātēm pilsētā un valstī un iespēju robežās piedalāmies.

Mācību gada noslēgumā esam sagatavojuši avīzi, jo gribam dalīties ar labajām ziņām – lai labie darbi iziet plašumā. Skolās tiek darīts ļoti daudz un ir nepieciešamība pieredzes/ informācijas apmaiņai. „Open parents” projektā esam mācījušies kā komunicēt savā starpā, kā mērķtiecīgi virzīties uz priekšu, kā veidot rakstus un pilnveidoties pašiem. Mēs vēlamies veicināt pozitīvu sadarbību, piedalīties skolas dzīvē, dot pienesumu, kā arī rādīt bērniem savu piemēru.

Projekta laikā, sadarbībā ar Dabas Vides studiju, esam organizējuši seminārus vecākiem, skolotājiem un ģimenēm. Kāpēc? Lai smeltos idejas radošām un jēgpilnām nodarbēm gan mājās (vecākiem), gan skolās un bērnudārzos (pedagogiem). Ar Rīgas domes atbalstu esam īstenojuši pilotprogrammu „Pozitīvs skolas sākums”, kur vecāki saņēma praktiskus padomus, kā atvieglot pārejas periodu uz skolu. Īpaši noderīga bija savstarpējā pieredzes apmaiņa un apziņa, ka ar līdzīgām problēmām sastopas gandrīz visi vecāki!

„Open parents” Rīgas centra galvenie darbības virzieni ir informēšana, izglītošanās un sadarbība – starp skolām un starp vecākiem.

Savukārt sadarbībā ar mūsu draugiem, ņemam dalību dažādos pasākumos. Jau šajā nedēļas nogalē – 8. jūnijā būsim sastopami EcoCatering pasākumā Green Mood Brunch. Bērnu zonā, kopā ar Dabas Vides studiju, vadīsim krāsaino graudu spēles. Uz vietas būs iespēja satikt arī biedrības pārstāvjus.

Ja Tevi uzrunā tas, ko mēs darām, pievienojies! Ja Tev ir, ko pastāstīt citiem, raksti mums – publicēsim! Ja gribas aprunāties par kādu situāciju skolā, lūgt padomu – zvani! Kopā darot mēs varam vairāk!

Par visu plašāk – avīzītē pielikumā: avize 2014_maijs

“Open Parents” projekts tiek līdzfinansēts no “NordPlus Adult” programmas līdzekļiem.

Sagatavoja Rīgas centra vadītāja un LVK valdes locekle,
Zane Johansone

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *