pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 04, 2014 | Post by: Zane No Comments

Pasākums ģimenēm ar LVK līdzdalību – GREEN MOOD BRUNCH

Kas? MOOD BRUNCH – pasākumu cikls, kurā satikt dabu ar visām tās stihijām pilsētā, jo Daba ir manā dabā!!
Kad? Šī gada 8.jūnijā un turpmāk vasarā 1x mēnesī
Kur? Rīgā, Matīsa ielā 8, no 15:00 līdz 23:00

GREEN MOOD BRUNCH atklāj pasākumu sērijas pirmo pasākumu, kas kopā pulcēs apmeklētājus, tirgotājus un domubiedrus, vairojot domu par veselīgas vides saglabāšanu un draudzīgu mijiedarbību ar cilvēku. Apmeklētāji varēs baudīt bagātīgu kultūras programmu, piedalīties dažadās sporta aktivitātēs, radošās darbnīcās, doties pavāru sagatavotos garšas ceļojumos un sulu spiešanas sacensībās. Pasākuma norisi papildinās muzikālais pavadījums no DJ Uģa Brieža, grupas „The Coconuts” uzstāšanās, bet kopā būšanu noslēgs skanīgs grupas “AUTOBUSS DEBESĪS” koncerts.

Pasākumā vienuviet pulcēsies videi draudzīgi uzņēmumi: “iDille” un “Skrīveru Mājas saldējums”, videi draudzīga iepakojuma un vienreiz lietojamo trauku tirgotājs “Green Mood”, par vides aizsardzību domājošas organizācijas, piem. „homo ecos:”, ēdināšanas iestādes, kuras savā ēdienkartē izmanto Latvijā audzētus produktus – EcoCatering un restorāns „Dārzs”, savukārt sportiskās aktivitātes zem klajas debess nodrošinās DCH STUDIJA.   

EcoCatering ir uzņēmums, kas ikdienā nodarbojās arī ar vairāku Rīgas bērnudārzu ēdināšanu. Šajā pasākumā, sadarbībā ar biedrību “Latvijas Vecāku kustību” un Dabas Vēstniecību, notiks diskusijas un radošās graudu darbnīcas ģimenēm, popularizējot veselīgu uzturu pirmskolās un skolās, paralēli našķojoties ar EcoCatering pankūkām.

Šī būs tikšanās vieta tiem, kuri domā un rūpējas par pasaules ilgtspējīgumu, to paužot ikdienā ar savu paraugu, aicinot ikvienu domāt par to, ko var darīt jau šodien, lai saglabātu pasaules resursus un mēs dzīvotu veselīgā vidē ar cilvēkam un dabai draudzīgu uzturu, precēm un apkārtējo vidi. Visi pasākuma dalībnieki izmantos tikai „Green Mood” videi draudzīgus traukus, kas ražoti no augu izcelsmes izejvielām un pēc izlietošanas sadalās kompostā bez atlikuma, tādā veidā parādot, ka, esot pilsētā, varam būt tuvu dabai.

MOOD BRUNCH pasākuma ciklu veidos 4 pasākumi, katra mēneša – Jūnijs, Jūlijs, Augusts, Septembis – svētdienā. Katrs pasākums tiks veltīts vienai no dabas stihijām – Zeme, Ūdens, Uguns un Gaiss, ko iezīmēs pasākumam piešķirtā krāsā. Pirmais pasākums notiks ZEMES stihijas zīmē ar nosaukumu GREEN  MOOD BRUNCH. Pasākuma centrālais notikums būs apmekletāju kopā radīta performance vai objekts, kas tiks atklāts tikai apmeklējot pasākumu un kļūstot par daļu no šī piedzīvojuma.

Ieeja pasākumā par ziedojumu, kas var sastāvēt no naudiskas izteiksmes – 2 eiro vai dāvinājuma restorānam – puķes podiņā, kādas mēbeles (piem. krēsls vai dīvāns), kas turpinātu savu dzīvi EcoCatering restorānā TELPA.

Afiša pielikumā:  

Uz tikšanos!
EcoCatering un LVK radošais kolektīvs

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *