pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 03, 2014 | Post by: Zane No Comments

LVK svin – ģimeņu dienas vasaras Saulgriežo​s Jūrmalā

 

Aicinām visus mūsu biedrus, draugus un līdzīgi domājošos uz ģimeņu atpūtas un kopā būšanas pasākumu, lai pēc labi padarītiem darbiem priecātos un svinētu!

Kas: Latvijas Vecāku kustības ģimeņu dienas Saulgriežos pie jūras

Kad: 21., 22. jūnijs, 2014

Kur: Jūrmalā, Vaivaru pamatskolā, mežā un pie jūras.

Mācīsimies darot: Ģimeņu dienās notiks praktiskas aktivitātes gan vecākiem, gan bērniem. Plānā ir šādas darbnīcas: *Krāsaino graudu spēļu darbnīca *Raušu cepšanas un siera siešanas darbnīca *Veselīgo kokteiļu darbnīca *Vīru lietu darbnīca *Rotāšanās un pušķošanas darbnīca *Mandala jūras krastā, u.c.

Mācīsimies dzīvot kopā: Būsim ap 20-25 ģimenes, kas dzīvos zem viena jumta un ēdīs pie viena galda pašu gatavotus ēdienus. Ikkatram būs kāds darbiņš darāms – caur savu paraugu rādīsim bērniem, kā online casino protam sadarboties un sastrādāties!

Mācīsimies būt: Vai protam priecāties par dzīvi un svinēt svētkus? Vai mākam baudīt brīdi un palaist saspringumu? Daba mūs atbalstīs, apkārt būs domubiedri – vai izdosies? To sev iekšēji atbildēs katrs pats.

Pasākuma afiša: aicinajums_gimenu_dienas
Pasākuma plāns: vasaras nometne_plans
Pieteikšanās links: https://docs.google.com/forms/d/18N00yWRH8p17KcqPIl4wSOfxlRjf047FNxqT6K76ymc/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Uz tikšanos jūras krastā!
LVK radošais kolektīvs

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *