pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 20, 2014 | Post by: Zane No Comments

Gaidību laika nometne “Piedzimt par mammu…”

Jaunumi no mūsu draugiem:

Topošā māmiņ, esi mīļi gaidīta vasaras nometnē, kas trīs dienu garumā no 11. līdz 13. jūlijam notiks “Ģimenes Šūpuļa” mājvietā “Jaunpalejās”. Tā ir iespēja esot brīvai no ikdienas rūpēm un steigas vienuviet gūt jaunu informāciju, saņemt atbildes uz jautājumiem, ieklausīties sevī un savā mazulī, atpūsties un smelties spēkus lielajām dzīves pārmaiņām. Dūlu Līgas Giniborgas, Baibas Stikutes un vecmātes Rudītes Brūveres vadībā visas kopīgi, bet arī katra caur sevi:
– 
izzināsim grūtniecības laikā notiekošās ķermeniskās un emocionālās pārmaiņas
– mācīsimies ļauties un paļauties, apjaušot sev dabiski piemītošo iekšējo spēku un to spēku, kādu sievietei var sniegt dabiski piedzīvotas dzemdības
– gatavosimies dzemdībām, izmantojot elpošanas, vizualizācijas u.c. vingrinājumus
– runāsim par sievietes un mazuļa vajadzībām pēcdzemdību laikā
– izkustēsimies, apgūstot noderīgus vingrinājumus
– kavēsimies individuālās sarunās ar dūlām un vecmātēm
– ieklausoties sevī, baudot apkārtējās vides sniegto mieru un rūpes par savu labsajūtu, stiprināsim saikni pašas ar sevi un savu mazuli – jums abiem šis laiks ir vienlīdz nozīmīgs!

Nometne nelielā 10-12 dalībnieču lokā norisināsies „Ģimenes Šūpuļa” mājvietā „Jaunpalejās” (Beverīnas novadā, Kauguru pagastā). Nakšņošana mājīgās istabiņās, tiks nodrošinātas tieši jums gatavotas gardas un veselīgas maltītes no sezonāliem produktiem.

Pieteikšanās un plašāka informācija pa tālruni 26482060 (Ilze). Dalības maksa vienai dalībniecei EUR 100,-. Dalība tiek rezervēta, iemaksājot avansā EUR 30,-. Aicinām pieteikties līdz 3. jūlijam.

Afiša: Piedzimt par mammu

P.S. Ja sajūti, ka ļoti, ļoti vēlies pabūt šīs dienas ar mums, bet šķērslis ir dalības maksas noteikumi, varam vienoties par individuālu pieeju samaksas kārtībā.
P.S.S. Topošajiem tētiem tā ir lieliska iespēja pasniegt šīs trīs dienas kā dāvanu sava gaidāmā bērna māmiņai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *