pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
May 20, 2014 | Post by: Zane No Comments

Rīgā norisināsies aktīvās atpūtas un sporta pasākumu „Rīgas Sporta nakts”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) sadarbībā ar biedrību „Par stipru Latviju!” jau ceturto gadu Rīgas centrā 2014. gada 30. maijā organizēs aktīvās atpūtas un sporta pasākumu „Rīgas Sporta nakts”.

„Rīgas Sporta nakts” norisināsies Kronvalda parkā, Bastejkalnā un teritorijā ap Rīgas kanālu no Latvijas Nacionālās operas līdz pat K. Valdemāra ielai.

Pasākuma ietvaros notiks sporta federāciju, sporta klubu un ar sportu saistītu uzņēmumu prezentācijas, krāšņi šovi, dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumi un konkursi pasākuma apmeklētājiem. Paredzētas dažādas aktivitātes bērniem un jauniešiem.

Pirmo reizi aktīvās atpūtas pasākumā būs vairākas tematiskās ielas. Pirmā zona būs ar nosaukumu „Dzīvo vesels”, kur savus pakalpojumus prezentēs fitnesa klubi, sporta uztura organizācijas, SPA pakalpojumu sniedzēji, būs iespēja konsultēties ar ārstiem, fizioterapeitiem un rehabilitācijas speciālistiem. Zonā “Rīga ceļo” varēs iepazīties ar aktuālakajiem tūrisma aģentūru un tūrisma informācijas centru piedāvājumiem. Savukārt zonā „Ēd veselīgi” ikviens varēs iegūt plašāku informāciju par veselīgu dzīvesveidu, sabalansētu uzturu un diētām, kā arī iepazīt dažādus veselīgus produktus.

„Rīgas Sporta nakts 2014” laikā tiek rīkota zibakcija, kur piedalīties aicināti skolēni un studenti no dažādām Latvijas izglītības iestādēm, lai izveidotu vienotu sporta aktivitāti – deju. Zibakcijas mērķis ir veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana. Ikviens var kļūt par Latvijā lielākās zibakcijas dalībnieku – piedalīties var jebkādas sagatavotības interesenti, gan ar iepriekšēju pieredzi dejošanā, gan bez tās.

Vairāk par pasākumu un tā programmu: http://www.sportanakts.lv/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *