pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
May 16, 2014 | Post by: Zane No Comments

Atklāj Mazo ekspertu skolu!

Vakar, 15.maijā, Starptautiskajā Ģimenes dienā, klātesot projekta idejas autoriem, atbalstītājiem, ekspertiem, domubiedriem un citiem interesentiem, tika atklāta virtuāla platforma – Mazo ekspertu skola.

Mazo ekspertu skola (www.mazoekspertuskola.lv) ir unikāls tiešsaistes resurss Latvijas vecākiem, kurā atrodami praktiski materiāli pirmsskolas vecuma bērnu (2 – 6 gadi) galveno prasmju attīstīšanai, ar mērķi audzināt patstāvīgus, loģiski domājošus un neatkarīgus bērnus.

 “Latvijas situācijas izpēte liecina, ka šāda interneta platforma ir tiešām nepieciešama. Aprīlī veiktais pētījums, aptaujājot 2 – 6 gadīgu bērnu vecākus, liecina – 45% respondentu trūkst ideju un informācijas, kā pavadīt kvalitatīvi laiku ar bērniem. 41% šo informāciju un iedvesmu kā primārā ārējā avotā meklē tieši internetā,» tā Gunta Jurča, Mazo ekspertu skolas idejas autore un Danonki pārstāve. «Visvairāk vecākiem pietrūkst praktisku materiālu, ideju aktīvai laika pavadīšanai ar bērniem mājās vai ārā, kā arī izdoma radošiem uzdevumiem vai izklaidējošai laika pavadīšanai kopā ar ģimeni.»

„Pētījums apliecina tendenci – vecāki ir tiešām ieinteresēti aktīvai laika pavadīšanai ar bērniem,” uzskata Daina Kājiņa, Latvijas Privāto Pirmsskolu Biedrības un bērnudārza CreaKids vadītāja, projekta satura izstrādes partnere. „Ticu, ka vecāki, pateicoties šai platformai, kļūs arvien drosmīgāki un atvērtāki laika pavadīšanai ar bērniem radošā veidā. Lai bērns izaugtu neatkarīgs, aktīvs un veselīgs, vecākiem ir vissvarīgākā loma. Mazo ekspertu skola uzrunās vecākus ar jēgpilnu un rotaļīgu saturu.”

Online vietne piedāvā sešas sadaļas ar izglītojošiem materiāliem, ietverot valodas mācīšanos, loģisko domāšanu, sociālās un komunikācijas prasmes, veselīgu dzīvesveidu, kā arī izklaidi ar ģimeni. Visi materiāli ir praktiski uzdevumi, kurus iespējams izdrukāt un lietot mājas apstākļos. Tie aptver plašu aktivitāšu klāstu, sākot no punktu savienošanas un krāsošanas līdz pat veselīgām receptēm un dabas vērošanas pamācībai pārgājiena laikā. Uzdevumu izstrādē un novērtēšanā ir piedalījušies dažādu jomu speciālisti – pedagogi, logopēds, pediatrs, psihologs, uztura speciālists u.c.

Lai materiālus būtu vieglāk lietot, katram uzdevumam pievienots apraksts, kāds ir tā mērķis, kā arī papildinformācija, lai norādītu:
– kādam vecumam tas domāts,
– nepieciešamie papildrīki, lai veiktu uzdevumu,
– cik apmēram laika vajadzīgs izpildei,
– kā vēl radoši izmantot uzdevumu.

Resursu ar savām idejām un ieteikumiem, kā arī bērnu darbiem var papildināt ikviens tā lietotājs!

Mazo ekspertu skola ir izveidota pēc bērnu jogurta zīmola Danonki iniciatīvas kopā ar partneriem: Latvijas Privāto Pirmskolu biedrību, biedrību “Latvijas Vecāki kustība”, bērnudārzu CreaKids un ģimenes portālu Mammamuntetiem.lv.

Papildu iespēja noskatīties video ar mazajiem ekspertiem te:
https://www.youtube.com/watch?v=FGK4EWIcZ50

Pētījums pieejams te:
Mazo_ekspertu_skola__Petijums

 Atklāšana…

 Una Gavare un Māris Olte radošajā stūrītī…

 Atbalstītāji – Ivita Mauriņa (LVK) un Daina Kājiņa (CreaKids)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *