pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Apr 15, 2014 | Post by: Zane No Comments

Lekciju cikls „Personības attīstība un savstarpējās attiecības”

RD Labklājības departaments un Latvijas ģimenes psihoterapeitu biedrība aicina uz kārtējo tikšanos publisko psiholoģijas lekciju ciklā  „Personības attīstība un savstarpējās attiecības!”
Aprīļa tēma „Ģimenes attiecību „musturi””! 

Atsaucoties daudzo cilvēku interesi par tik aktuālo jautājumu kā attiecības ģimenē, aprīlī Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrības speciālisti runās par šo tēmu, palīdzot rast atbildes un kādam, iespējams, arī nepieciešamo risinājumu.

Lekcija norisināsies 2014. gada 23. aprīlī, no plkst. 18.00 līdz 21.00, Opera Hotel telpās  (Raiņa bulvāris, 33) „Piano” semināra telpā.

Ikvienā no dzīves posmiem, mūsu attiecības ar līdzcilvēkiem un ģimenē sagādā mums gan priecīgus, gan skumjus brīžus. Un droši vien ikkatrs ir piedzīvojis kaut īslaicīgu periodu, kad attiecības ģimenē mēdz kļūt par īstu pārbaudījumu, kad šķiet, ka nekas vairs nemainīsies un tai pat laikā nekas vairs nebūs kā agrāk. Katram no mums ir citāda ģimene un savs redzējums par savstarpējām attiecībām tajā. Taču ikviens no mums vēlas savā ģimenē justies droši, būt pieņemts, pilnveidoties un augt kā personība, just atbalstu no citiem ģimenes locekļiem.

Tādēļ šī mēneša lekcijā ģimenes psihoterapeiti aicina ikvienu interesentu saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kas īsti ir ģimenes attiecības, kā tās veidojas, kā tās ietekmē katru ģimenes locekli atsevišķi un ģimeni kopumā, kāda ir katra loma un atbildība pozitīvu un stabilu ģimenes attiecību veidošanā.

Aprīlī pieaicinātās speciālistes ir Biedrības psihoterapeites Inga Jurševska un Andželika Kāle, kuras ikdienā strādā ar ģimenēm un pāriem, un sniedz atbalstu krīžu pārvarēšanai un attiecību atjaunošanai ģimenē. Savukārt, vakara moderatore un ģimenes psihoterapeite vienā personā, Aina Poiša tradicionāli lekcijai piešķirs īpašu noskaņu.

Pieteikties lekcijai vai uzzināt vairāk informācijas par lekcijas saturu un lektoriem var zvanot Labklājības departamenta speciālistēm Katerinai Žigai vai Ingai Dreimanei, tālr. 67037318 vai 67037319 vai apmeklējot mājas lapu www.gimenespsihoterapija.lv

Publisko lekciju cikls norisinās Rīgas pilsētas sabiedrības veselības stratēģijas „Vesels rīdzinieks – veselā Rīgā” ietvaros, kuras viens no galvenajiem uzdevumiem ir veicināt ģimenisku, veselīgu un aktīvu sabiedrību Rīgas pilsētā, nodrošinot iespēju gūt zināšanas par dažādiem aktuāliem jautājumiem un saņemt nepieciešamo palīdzību.

Dalība lekcijās ir bez maksas. Maksimālais dalībnieku skaits vienā lekcijā – 40 cilvēki.

Vairāk informācijas par lektoriem-> lektori

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *