pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Mar 18, 2014 | Post by: Zane No Comments

Projekts “Pozitīvs skolas sākums” iziet tautās!

 

Ja Tavā ģimenē ir bērni, Tev noteikti nebūs sveša sajūta, kad nekas gudrāks par- “kārtējā vecumposma krīze” prātā nenāk. Vienam palīdz “zvans draugam” vai mammai, citam- i-nets, kur brīžam var atrast visu, bet reizēm- neko… Vienā gadījumā atbildi un situācijas risinājumu atrodam ātri, citā- tiekam pie vēl pāris sirmiem matie utt. Nu, Jūs jau paši ziniet, kā mums- vecākiem, iet!

Tomēr ir notikumi, kas ir paredzami un kuriem mēs jau laicīgi varam sagatavoties! Un viens no tādiem ir diena, kad bērns sāk iet skolā- mēs jau laicīgi zinām, kurā gadā un kurā dienā tas notiks. Psihologi par šo posmu saka- viena no pirmajām nopietnajām krīzēm ikviena cilvēka dzīvē, kuru būtu vēlams prātīgi un gudri izdzīvot, nevis kaut kā pārdzīvot!

Tā kā arī manā ģimenē viena šāda “krīzīte” jau izdzīvota, bet nākamā vēl priekšā, sarunās ar vecākiem un domubiedriem dzima ideja par projektu “Pozitīvs skolas sākums”, ko, pateicoties Labklājības departamenta atbalstam, 2013.gada nogalē realizējām vienā no Rīgas bērnudārziem. Projekta gaitā- atbalsta grupu nodarbību laikā speciālisti dalās idejās un pieredzē, kopā ar vecākiem izspēlē dažādas situācijas un sniedz padomus, kā veiksmīgāk sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai. Kā atzina vecāki, kuri piedalījās pilotprojektā- mēs nezinām to, ko nezinām un daudzas sākumā šķietami sarežģītas situācijas apzinātas un izprastas kļūst pavisam vienkāršas!

Šodien teju 3000 bukleti, kas tapa projekta laikā, aizceļoja uz visām Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēm- tādejādi mēs šo vērtīgo informāciju “laižam tautiņās”. Mēs esam pārliecināti- tā noderēs ikviena pirmklasnieka vecākiem!

Ja Tavā ģimenē šobrīd aug topošais skolnieks (4-6 gadi) un dažubrīd šķiet, ka jautājumu par skolu ir vairāk kā atbilžu, ja Tev rūp sava bērna labsajūta un pats vēlies šajā situācijā justies pārliecināts un drošs, tad raksti mums un iespējams, ka tieši Tava bērna dārziņš būs tas, kurš 2014. gada rudenī ņems dalību projekta nākamajā kārtā!

P.S. Vairāk par pašu projektu lasi mājas lapas sadaļā- Projekti!

Mēs par to, lai skolas gaitu uzsākšana gan Tev, gan Tavam bērnam ir priekpilna un viegla!

Projekta koordinatore
Zane Johansone
zane.johansone@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *