pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Feb 18, 2014 | Post by: Zane No Comments

Lekciju cikls “Personības attīstība un savstarpējās attiecības”

Informējam, ka Labklājības departaments 2014. gadā turpina iesāktās tradīcijas ar publisko psiholoģijas lekciju ciklu  „Personības attīstība un savstarpējās attiecības” un aicina Rīgas pilsētas iedzīvotājus apmeklēt šajā gadā pirmo lekciju! 

Aicinot Rīgas pilsētas iedzīvotājus papildināt savas zināšanas un prasmes par psihoemocionālās veselības stiprināšanu, vecāku un bērnu attiecībām, Rīgas domes Labklājības departaments, sadarbībā ar profesionāliem lektoriem – psihoterapeitiem, atsāk publisko psiholoģijas lekciju ciklu.

Pirmā lekcija norisināsies 2014. gada 26. februārī no plkst. 18.00 līdz 21.00, Opera Hotel telpās  (Raiņa bulvāris 33) „Piano” semināru telpā. Viesnīcas atrašanās vieta:  http://www.operahotel.lv/lv/kontakti

Ikviens tiecas pēc harmonijas – savstarpējās attiecībās, darbā un karjerā, savā mājoklī un apkārtnē. Harmonija ir tas, kā mums ikdienā visvairāk pietrūkst. Veselīgs dzīves veids, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, pozitīvas attiecības starp vairākām paaudzēm, ģimenes tradīciju kopšana un nodošana, atbalsts atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem, fiziskās un psihoemocionālās veselības veicināšana, ir vieni no aktuālākajiem jautājumiem Rīgas pilsētas iedzīvotājiem.

Arī 2014. gadā, balstoties uz Rīgas pilsētas pašvaldības veselības stratēģijā „Vesels rīdzinieks – veselā Rīgā” izvirzīto stratēģisko mērķi par ģimenisku, veselīgu un aktīvu sabiedrību, Labklājības departaments turpina sadarbību ar sertificētiem lektoriem – psihoterapeitiem, atbalstot publisko psiholoģijas lekciju ciklu – „Personības attīstība un savstarpējās attiecības.”

Projekta nozīmi ir apstiprinājuši daudzi Rīgas pilsētas iedzīvotāji un Rīgas pilsētā strādājošie speciālisti, 2013. gadā aktīvi apmeklējot visas organizētās publiskās lekcijas, ar ieinteresētību iesaistoties katra mēneša lekcijas norisē un palīdzot izplatīt informāciju par iespējām apmeklēt lekcijas arī saviem kolēģiem, draugiem un klientiem.

Šogad lekciju norises kārtībā ir ieviestas dažas izmaiņas – lekciju skaitā un norises vietā. Kopumā ir paredzētas 9 publiskās lekcijas (vienu reizi mēnesī – izņemot jūliju), kurās savās zināšanās dalīsies sertificēti lektori –  psihoterapeiti.

Uzzināt vairāk informācijas par plānoto lekciju vai pieteikt savu dalību lekcijā var  pie Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistēm Katerinas Žigas vai Ingas Dreimanes, zvanot pa tālruni 67037318 vai 67037319.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *