pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Feb 25, 2014 | Post by: Zane No Comments

B.Helingera seminārs Rēzeknē

 

LVK biedre, Brigita no Rēzeknes raksta: “Organizēt psiholoģijas seminārus – tas ir mans hobijs jau 8 gadu garumā. Man šīs nodarbības atvēra sirdi, prātu un dvēseli – burtiski varu iedalīt savu dzīvi “pirms” un “pēc” iepazīšanās ar šo psiholoģijas metodi un pasniedzēju Ivetu. Turklāt “dzīve pēc” man uzdzen kaifu – tā ir izteikti apzinātāka, dziļāka, patiesāka un laimīgāka. Diemžēl Latgalē nav daudz kvalitatīvu un patiesi dziļu semināru psiholoģijas jomā, tāpēc no sirds aicinu piedalīties šajā seminārā visus, kuri vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti!”

Šī semināra vadošā tēma (pēc vairāku dalībnieku lūguma) – SLIMĪBAS un KĀPĒC tās notiek?
Seminārs norisināsies 21.-22.martā Rēzeknē, sīkāka informācija afišā: sencu_mantojums
Ja piedalīsies pirmo reizi – iesaku nākt kā vienkāršam dalībniekam un novērot metodes darbību, jo tieši risināt konkrētu problēmu cilvēki uzdrošinās ar laiku, redzot, kā metode darbojas.

Brigita par metodi: “Vairākas dzīvē svarīgas problēmas esmu atrisinājusi ar šo – B.Helingera sistēmfenomenoloģisko metodi – piemēram, paniskās bailes no nāves, kuras nekad necerēju pārvarēt un iepriekš domāju, ka tikai pati nāve var mani atbrīvot no šīs problēmas. Metode palīdz nonākt līdz katras konkrētas problēmas patiesajam cēlonim. Tiek strādāts ar visdažādākajām problēmām – piemēram, konflikti ar ģimenes locekļiem, darba kolēģiem, slimības, bailes un fobijas, atkarības problēmas, veiksmju un neveiksmju faktori, problēmas ar naudas pelnīšanu vai tērēšanu, jūtu un attiecību samezglojumi, traģiski notikumi vai tuvinieku zaudējums.”

P.S. Par dalību seminārā tiek izsniegtas apliecības ar norādītu apmeklēto stundu skaitu.
P.S.S. Šie semināri notiek arī Rīgā un Liepājā, vairāk var lasīt lektores mājas lapā: www.gimenei.lv

Brigita Arbidāne no Rēzeknes, biedrība “Gaismas avots”
T. 26582773

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *