pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 09, 2013 | Post by: Zane No Comments

Ģimenēm draudzīga atpūta jeb muzeji aicina!

 

Jāsaka, kā ir – brīvdienās ne vienmēr ir vēlēšanās un iespējas doties ārpus galvaspilsētas, īpaši jau gada aukstākajos mēnešos, toties pavadīt 2 dienas četrās sienās ar aktīviem, nemitīgi kustēties un lustēties alkstošiem bērniem ir liels izaicinājums. Vismaz man. Tāpēc vienā no brīvdienām cenšamies doties ārpus mājām – uz kino, pie draugiem, pastaigā vai…

Manuprāt, lielisku iespēju saturīgi un interesanti pavadīt ģimeniskas brīvdienas piedāvā muzeji. Jā, jā, tieši muzeji, lai vai cik tas sākotnēji izklausās garlaicīgi. Jāsaka, kā ir – kopš man ir bērni, ar jaunu vilni esam metušies iekšā muzeju apmeklēšanā un pēdējos gados ne reizi vien esmu tikusi patīkami pārsteigta. Gan ar jaunajām ekspozīcijām Dabas muzejā, gan ar ļoti plašo Latvijas Nacionālā vēstures muzeja ekspozīciju utt. Un, kas nav mazsvarīgi, atšķirībā no kino vai teātra, muzejos tomēr ir ģimenēm draudzīgas cenas! :)

Rīgā ir tik daudz muzeju – katrs interesents var atrast savām vēlmēm piemērotāko (pilns muzeju saraksts pieejams TE)! Aicinu arī Jūs jau šajās brīvdienās apmeklēt dažus no tiem, jo kā izrādās, muzeji ar īpašiem piedāvājumiem mūs gaida ne tikai Muzeju naktī!

Aizraujošas Jums brīvdienas!
Zane

————

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nodaļa Dauderi gaida mazus un lielus interesentus – 12. oktobrī plkst. 12.00 tematisks pasākums ģimenēm  muzejā
„Dzīve pilsētas namā pirms 100 gadiem”.

Paredzēta iepazīšanās ar „Dauderu” namu un tā mūzikas istabu, dzīvojamo telpu, virtuvi. Telpu vēsturiskais iekārtojums – rotājumi, mēbeles, gleznas, sadzīves priekšmeti – palīdzēs mazajiem apmeklētājiem iejusties pilsētas nama iedzīvotāju lomās. Varēs arī izmēģināt, cik viegli vai grūti atpazīt to vai citu muzeja eksponātu, piemēram, kaklasaišu gludināmo paliktni, matu veidojamās šķēres, sulu spiedi, u. c., būs dažādi uzdevumi un pārsteigumi.

Par ģimeni šo nodarbību kontekstā muzejs uzskata pirmsskolas un jaunāko klašu bērnus, kurus pavada pieaugušie (vecāki, radinieki, draugi). Maksa par pasākumu 2.50 Ls, neatkarīgi no ģimenes locekļu skaita.

Sīkāka informācija pa tālruni 67221357
LNVM nodaļa „DAUDERI” atrodas Rīgā, Sarkandaugavas ielā 30.
Jābrauc ar 5. vai 9. tramvaju līdz pieturai „Aldaris” vai ar 267. maršruta taksometru līdz galapunktam. Ir autostāvvieta.

————

Mīļi aicinām bērnus un viņu ģimenes uz Pasaku pēcpusdienu Rīgas Jūgendstila muzejā 13.oktobrī pulksten 12.00. AFIŠA: pasaku_rits

Pasākuma laikā bērniem būs iespēja:
·         ar rotaļu, aizraujošu stāstu palīdzību iepazīsties ar muzeju;
·         līdzdarbojoties dažādās aktivitātēs iepazīt jūgendstila interjerus;
·         pielaikot jūgendstila cepures un sajust atmosfēru kādā dzīvoja pirms vairāk nekā 100 gadiem;
·         padalīties ar savu stāstu par sev mīļu kaķīti.
 
Pasakas stāstīs un rotaļās dosies lelle – runcis Alberts bīnišķīgās stāstnieces Ingunas Radziņas vadīts. Runcis Alberts vēlas iepazīties arī ar bērnu kaķiem. Nākot uz pasaku pēcpusdienu paņemiet līdz savu iemīļotāko rotaļu kaķi vai arī stāstu par savu mājas kaķi un viņa skaistāko bildi.

Ieejas maksa pasākumā 1 LVL / 1.42 EUR
Būsiet ļoti gaidīti!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *