pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 13, 2013 | Post by: Zane No Comments

Projekts vecākiem, kuru bērniem tuvāko gadu laikā jāuzsāk skolas gaitas!

 

Psihologi iesaka – sāc skolas gaitām gatavoties savlaicīgi!!! Bērniem pārejas periodā no bērnudārza uz skolu īpaši svarīgi, ja blakus ir zinoši un droši vecāki, savukārt vecākiem ir būtiski izprast, kas notiek ar bērnu (emocionālais aspekts), kādas saskarsmes un sadzīves prasmes viņā jāattīsta (sociālais aspekts), ko no bērna sagaida izglītības iestāde (akadēmiskais aspekts).

Pateicoties Rīgas Domes Labklājības departamenta finansiālajam atbalstam (finansējums piešķirts koncepcijas „Ģimenei draudzīga Rīga” īstenošanas ietvaros), Latvijas Vecāku kustība, sadarbībā ar Rīgas 208. pirmsskolas izglītības iestādi, uzsāk projektuAtbalsta programma vecākiem „Pozitīvs skolas sākums”.

Aicinām vecākus, kuru bērni sasnieguši 5 gadu vecumu un kuriem tuvāko gadu laikā būs jāuzsāk skolas gaitas, ņemt dalību šajā projektā!

Jūsu potenciālais ieguvums:
* Uzlabosies vecāku prasmes un izpratne par to, kā atbalstīt savu bērnu pārejas periodā (no bērnudārza uz skolu).
* Vecāki tiks sagatavoti šim periodam un iedrošināti risināt problēmas, ja tādas radīsies.
* Grupas dalībnieki saņems speciālistu atbalstu/ ieteikumus/ padomus, uzklausīs citu vecāku domas un dalīsies savā pieredzē.
* Izdales materiāls (vecāku rokasgrāmata) par tēmu – bērns uz skolu u.c.
Jūsu bērna ieguvums:
Palīdzot bērnam šo pāreju uz skolu veikt vienmērīgi, bez lieka stresa, tiek nodrošināts tas, ka bērns jaunajā vidē jutīsies droši un ērti. Bērns jutīsies piederīgs skolai, ja viņš veiksmīgi tiks galā ar ikdienas problēmām, kas ietver gan sociālās, gan akadēmiskā prasmes un zināšanas, kuru apgūšanā nozīmīga loma ir arī vecākiem. Tas, kā bērni jūtas un vai/ kā tie tiek atbalstīti no pieaugušo puses, ir stabils pamats justies emocionāli droši, bērns ir gatavs jauniem izaicinājumiem un uzsākt mācīties.

Forma, kādā norisināsies projekts, būs vecāku atbalsta grupas, kas ir viens no visefektīvākajiem veidiem, kā stiprināt vecāku kompetences un savstarpējo pieredzes apmaiņu.

Šobrīd notiek grupas komplektēšana un 19. jūnijā plkst. 17:30-20:00 208.PII telpās notiks pirmā ievadnodarbība (nākamās 4 – rudenī), kuras laikā tiks noskaidrotas Jūsu vēlmes un jautājumi, jo mums ir svarīgs tieši Jūsu viedoklis. Šajā reizē tiks prezentēts programmas uzmetums, sniegta informācija par to, kas ir atbalsta/ pašpalīdzības grupas pieeja, kā arī ieskats bērnu vecumposmu īpatnību raksturojumā (5-6-7 gadu vecums).

Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: zane.johansone@gmail.com 
Pasteidzieties – vietu skaits ierobežots, jo grupā būs ne vairāk kā 15 vecāki!

Jautājumu gadījumā zvaniet: 28658741 (Zane Johansone, grupas koordinators)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *