pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Apr 11, 2013 | Post by: Zane No Comments

Aicinājums izteikt viedokli par skolotāju izglītības kvalitāti

 

LVK ir saņēmusi šādu informāciju un ar prieku dalās tajā ar Jums, aicinot visus pedagogus ņemt šajā procesā aktīvu dalību! Lai top!!!

Pedagoģijas jomas studenti aicina pārvērtēt un uzlabot pedagoģijas studiju programmu kvalitāti, lai tā atbilst mūsdienu paaudzes, sabiedrības, ekonomikas vajadzībām. No skolotāju darba un personības kvalitātēm aug jaunie Latvijas iedzīvotāji. Vai tie būs ar atvērtu intelektuālo un emocionālo potenciālu,  sagatavoti pilnvērtīgai dzīvei un attīstībai, vai aizvērti un depresēti – kāda ir mūsu izvēle?

Piedalies diskusijā, dalies ar redzējumu, saviem risinājumu variantiem: kādas prasmes un kvalitātes jāpārvalda mūsdienu skolotājam, bērnudārza audzinātājam, augstskolas pasniedzējam gan kā personībai, gan kā savas specializācijas profesionālim. Ko Tu iesaki iekļaut pedagogu mācību programmā?

Ja esi pedagoģijas jomas pārstāvis, students, iesaki, ko un kā mācīt pedagoģijas programmu studentiem?

Iepazīsties ar pedagoģijas studentu un jomas pārstāvju priekšlikumiem par skolotāju izglītības kvalitāti likumu izstrādes platformā «4. Varas Likumdaris» un pievieno savus komentārus!

Ierosini, dalies pieredzē, diskutē ŠEIT !!!
P.S. Lai rakstītu viedokli, jāielogojas augšpusē, kur “Ieeja bez maskas”, tad jāspiež uz lielā dzeltenā “Problēmas Būtība…” un jāraksta savs komentārs.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *