pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Mar 14, 2013 | Post by: Zane No Comments

Rīgas dome informē – bērnudārzi atver durvis vecākiem, kuri vēl gaida vietu rindā

 

Lai mazuļu vecāki klātienē varētu apskatīt izvēlēto pirmsskolas izglītības iestādi un iepazīties ar iestādes personālu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina Atvērto durvju dienas Rīgas pašvaldības bērnudārzos.

Atvērto durvju dienās vecāki varēs iegūt sīkāku informāciju arī par speciālo bērnudārzu izglītības programmām, kuras paredzētas bērniem ar speciālām vajadzībām.

Tā kā no 2010. gada 1. decembra bērnus pirmsskolā piesaka tikai elektroniski, nevis iestādē, tad Atvērto durvju dienu pasākums ir lieliska iespēja iepazīties gan ar piedāvātajām izglītības programmām, iestādes vadību un personālu, gan  noskaidrot interesējošus jautājumus par audzēkņu ikdienas gaitām.

Lai netraucētu bērnudārzu darbu, vecāku apmeklējumiem ir noteikts grafiks, ar ko var iepazīties atverot šo dokumentu: Atverto durvju dienas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *