pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Feb 22, 2013 | Post by: Zane No Comments

Rīgas vecāku sadarbības un izaugsmes grupas sanākšana/prāta vētra

 

Latvijas Vecāku kustības aktīvisti projekta „Parent-to-Parent” (www.openparents.lv) ietvaros, aicina uz pirmo Rīgas vecāku sadarbības un izaugsmes grupas sanākšanu/prāta vētru, lai izstrādātu darbības plānu turpmākajām aktivitātēm.

Pēc ļoti iedvesmojošām un veiksmīgi noritējušām pirmajām divām projekta apmācību dienām 16.-17.02., esam ideju pārņemti, darīt gatavi un lieliem soļiem veidojas pirmie projekti, pie kā šajā grupā iesaistītie vecāki varētu kopīgi strādāt un proti:

Madara Rutkovska ir uzņēmusies iniciatīvu un veiksmīgi virza projektu par veselīgu uzturu mūsu bērniem izglītības iestādēs, un ļoti labprāt veidotu komandu, lai veiksmīgi realizētu izvirzītos mērķus. Ir jau ieguldīts liels darbs, apzinātas iesaistītās puses, notikušas vairākas veiksmīgas sarunas, tomēr komandā (3-5 cilvēki) šis darbs ritētu daudz raitāk un produktīvāk!

Tāpat vecāku sarunu laikā ir izkristalizējusies tēma vēl vienam projektam, kas būtu par un ap to laiku, kad ģimene sāk domāt par bērna skolas gaitām uz uzsāk tās– kas jāzina vecākiem par skolas gaitu uzsākšanu, kad jāreģistrē, kāda kārtība; psiholoģiskais atbalsts bērnam pārejas periodā; ar ko jārēķinās pirmklasnieka vecākiem; kā veiksmīgi uzsākt un veidot jaunas attiecības (ar skolotājiem); kas ir laba skola manam bērnam un kā lai es zinu, ka izdaru pareizo izvēli utt.). Šie visi ir jautājumi, kas sākotnēji šķiet gaužām elementāri, tomēr, kad vecāki patiešām sāk iedziļināties un interesēties, sagādā ne vienu vien pārsteiguma momentu! Mēs, ņemot vērā savu un citu vecāku (nepieciešamības gadījumā arī ekspertu) pieredzi, vēlamies organizēt seminārus/ grupu tikšanās, kur vecāks iegūtu skaidrību par šiem neskaitāmajiem jautājumiem, lai skolas gaitu uzsākšana visām iesaistītajām pusēm būtu maksimāli viegla un vienkārša.

Šīs ir tikai divas no idejām, kuras mēs gribētu realizēt caur vecāku sadarbības – pašpalīdzības grupu, jo laika gaitā esam pārliecinājušiem, ka vecāki ir līdz šim nepelnīti aizmirsts/ noraidīts resurss, tomēr mēs redzam, ka mums vienam otram ir ļoti daudz ko dot!!!

Lūgums iepazīties ar www.openparents.lv vecāku centru koncepciju un, ja Jums šī ideja šķiet atbalstīšanas un iesaistīšanās vērta, piedāvājam satikties nākamnedēļ uz 2h „prāta vētru”, lai prasmīgi vadītas diskusijas rezultātā izveidotu komandas, kas šos (un varbūt arī vēl kādus citus) jautājumus virzīs tālāk!

Piedāvājam satikties: 26.02. 12:00-14:00 vai vakarā pēc 17:00 vai 27.02. 16:00-18:00 Rīgas centrā (lokācija būs atkarīga no dalībnieku skaita).
Lūdzu tie, kam ir interese, dodiet man ziņu līdz 24.02. vakaram, lai varam sarunāt konkrētu tikšanās vietu un laiku!!!

P.S. Šīs aktivitātes notiek pēc „Nordplus Adult” līdzfinansēta vecāku izglītošanās un sadarbības projekta „Open Parents” uzsāktajām vecāku līderu apmācībām, kuras organizē Latvijas Vecāku kustība.
 
Jaukas Jums visiem brīvdienas un uz drīzu tikšanos!!!
LVK vārdā Zane Johansone
28658741
www.tautasskola.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *