pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Feb 13, 2013 | Post by: Zane No Comments

Labklājības departaments organizē publisko lekciju ciklu, kas saistošs arī vecākiem!

 

Aicinot Rīgas pilsētas iedzīvotājus papildināt savas zināšanās un prasmes par psihoemocionālās veselības stiprināšanu, vecāku un bērnu attiecībām, Rīgas domes Labklājības departaments, sadarbībā ar Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrību, uzsāk publisko psiholoģijas lekciju ciklu.

Pirmā nodarbība paredzēta 2013. gada 27. februārī, no plkst. 18.00 līdz 21.00 un norisināsies Latvijas Universitātes (Raiņa bulvāris, 19) 104. telpā (6. auditorija).

Veselīgs un aktīvs dzīves veids, harmoniskas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, vecāku atbalsts bērnu skolas gaitās, atbalsts atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem, fiziskās un psihoemocionālās veselības veicināšana, ir vieni no aktuālākajiem jautājumiem Rīgas pilsētas iedzīvotājiem. 2013. gadā Labklājības departaments, balstoties uz Rīgas pilsētas pašvaldības veselības stratēģijā „Vesels rīdzinieks – veselā Rīgā” izvirzīto stratēģisko mērķi par ģimenisku, veselīgu un aktīvu sabiedrību, uzsāk sadarbību ar Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrību, atbalstot publisko psiholoģijas lekciju ciklu –„Personības attīstība un savstarpējās attiecības.”

Projekts ir nozīmīgs un interesants, jo tā ietvaros tiks runāts par sabiedrībā tik aktuālām tēmām, kā ģimenes resursi, vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, mācīšanās traucējumi bērniem, atkarība un līdzatkarība, u.c.

Kopumā ir paredzētas 10 publiskās lekcijas (vienu reizi mēnesī), kurās savās zināšanās dalīsies Latvijā zināmi ģimenes psihoterapeiti, ieskaitot Ainu Poišu, kā lekciju moderatoru. Pirmā lekcija būs 27. februārī par tēmu „Vecāku – bērnu pozitīvu attiecību veidošana.” Lai apmeklētu pasākumu, iepriekš pieteikties pie Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistes Katerinas Žigas rakstot uz e-pastu Katerina.ziga@riga.lv vai zvanot pa tālruni 67037318.

Vairāk informācijas par lekciju ciklu un tēmām jautāt Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrības priekšsēdētājai Sarmītei Bambānei rakstot uz e-pastu sarmitebambane@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 26793080, kā arī apmeklējot mājas lapas www.ld.riga.lv vai http://www.gimenespsihoterapija.lv.

Dalība Rīgas pilsētas pašvaldības iedzīvotājiem ir bez maksas.
Maksimālais dalībnieku skaits katrā lekciju grupā  – 35 dalībnieki.

Vairāk par lektoriem lasiet ŠEIT- Lektori_februaris_2013
Lekciju norises datumi un tēmas apskatāmas ŠEIT- Lekciju izpides grafiks

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *