pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 13, 2012 | Post by: Zane No Comments

Grāmatas un CD “SPĒKA DZIESMAS” atvēršanas svētki

 

Esam saņēmuši jauku ziņu no Ventspils Ilzes, kas savulaik bija arī viena no LVK dibinātājiem un, priecājoties kopā ar autoriem, aicinam visus Jūs apmeklēt šos jaukos svētkus!

Grāmatas un mūzikas diska “SPĒKA DZIESMAS” atvēršanas svētki harmoniski ierakstījušies teātra nama “Jūras Vārti” repertuārā, padarot košāku Latvijas Valsts svētku atzīmēšanas pasākumu buķeti. Š.g. 16. novembrī plkst. 18 Ventspilī saspietos ļaudis no visas Latvijas– tuvi un tāli kopīgi vērs vaļā Ventspils latviskās dzīvesziņas biedrības “LATVE” izloloto grāmatu.

Grāmatā “SPĒKA DZIESMAS” apkopotas trejdeviņas latviešu tautasdziesmas, kuras papildinātas ar Sarmītes Krišmanes, Ievas Ančevskas un Ģirta Ančevska dainu kodu atšifrējumu. Mūzikas disks tapis sadarbojoties jauniešiem no folkgrupas “DĀRDI”- Ansim Jansonam (kokle, balss), Aismai Graumanei (kokle, balss), Rihardam Valteram (balss, perkusijas)-, un ventspilniecei Katrīnai Binderei (balss) ar tādiem mūzikas jomas profesionāļiem kā Aira Rūrāne (balss), Kristīne Kārkle-Puriņa (balss, vijole) un Marts Kristiāns Kalniņš (balss, oboja). Grāmatas ilustrāciju autori ir Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, grupas “DĀRDI” mūziķi- R. Valters (grāmatas vāka, CD glezna) un A. Graumane (ogles zīmējumi).

“Zīmīgi, ka projektā iesaistījušies cilvēki no visiem Latvijas novadiem. Limbažnieks A. Jansons pārstāv Vidzemi, A. Graumane un K. Kārkle-Puriņa ir Latgales meitenes, mūziķis un gleznotājs R. Valters, kurš turklāt darina oriģināla dizaina kokles, spēku smeļas Zemgales zemē, M. K. Kalniņš ienes projektā Rīgas elpu, bet visplašāk pārstāvēta Kurzeme– no Valdemārpils, cauri Ventspilij, Kuldīgai un Saldum līdz pat Liepājai! Tas mums, latviskās dzīvesziņas biedrībai “LATVE”, ir īpaši svarīgi. Redzam, ka latvieši spēj un vēlas vienoties svētam darbam,” pauž biedrības valdes locekle Ilze Meiere.

“Stipra tauta tur godā savu zemi, senčus un ar mīlošu prieku raugās nākotnē. Mēs esam stipra tauta! Akcenti ir svarīgi. Mēs varam izvēlēties ieklausīties talantīgajos jauniešos, varam priecāties un pateikties ikvienam, kurš ziedoja savu laiku un talantu vai naudu šim projektam. “SPĒKA DZIESMAS” ir daudzu cilvēku darba rezultāts, tās ir modinātājzvans latvju tautai,” ir pārliecināta latviskās dzīvesziņas biedrības “LATVE” valdes locekle Zane Boitmane-Priedēna.

P.S. Grāmatu varēs nopirkt Jāņa Rozes grāmatnīcās.

Kontakti:
Zane Boitmane-Priedēna (29404320; zanebp@inbox.lv)
Ilze Meiere (29481635; meiereilze@inbox.lv)

Plašāka informācija:
www.draugiem.lv/LATVE
www.twitter.com/biedribaLATVE
www.latve.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *