pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 24, 2012 | Post by: Zane No Comments

Piedalies vecāku aptaujā arī Tu!!!

 

Kā esam rakstījuši iepriekš, biedrība „Latvijas Vecāku kustība” ir uzsākusi “NordPlus Adult” līdzfinansētu Vecāku izglītošanas un sadarbības projektu “Parent-to-Parent” (“Open Parents”) realizāciju. Projekta ietvaros tiek veikta situācijas izpēte un analīze vecāku izglītošanas jomā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Šī projekta galvenais mērķis ir uzlabot vecāku izglītības pieejamību, kvalitāti un veicināt inovācijas vecāku izglītošanā Baltijas valstīs, apmierinot jaunās un mainīgās vajadzības, lai veidotu atbildīgu, aktīvu un radošu sabiedrību.

Vecāku aptauja vienlaicīgi norisinās visas Baltijas valstīs un tā izstrādāta vecākiem, kas interesējās par vecāku izglītošanās un sadarbības iespējām. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja atbalstīsiet mūs, atveltot anketas aizpildīšanai pāris minutes!

Anketu atradīsiet šeit:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dG1UVG5xY1l5dHdRM2NYT1prbURnVFE6MQ

Atbildes gaidīsim līdz 2012.gada 09.novembrim.

Jau iepriekš sakām lielu paldies par Jūsu laiku un godīgo viedokli!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *