pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Sep 11, 2012 | Post by: Zane No Comments

Vecāku nevalstiskās organizācijas un R.Ķīlis paraksta vēsturisku sadarbības hartu

Šodien, 2012. gada 11. septembrī, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un vecāku nevalstiskās organizācijas parakstīja vēsturisku sadarbības hartu, kas pirmo reizi nodrošinās nevis atsevišķu biedrību, bet apvienotu vecāku nevalstisko organizāciju līdzdalību ar izglītības sistēmu saistīto lēmumu pieņemšanas procesos.

 

Ministrs izteica gandarījumu, ka vecāki ir spējuši apvienoties un ministrija sadarbības hartu paraksta nevis ar vienu vecāku apvienību, bet ar konsorciju, kurā pašlaik apvienojušās deviņas vecāku organizācijas, bet drīzumā tām plāno pievienoties vēl vairākas vecāku biedrības.

„Sadarbības hartas parakstīšana ir apliecinājums tam, ka IZM, līdzās pedagogu arodbiedrībām un augstskolu pārstāvjiem, par svarīgiem sadarbības partneriem uzskata arī  vecākus. Vecāku viedokli ir būtiski uzklausīt ne tikai tad, kad dokuments  jau izstrādāts projekta stadijā, bet gan uzsākot pie tā darbu. Līdzšinējā praksē vēl nekad nav bijusi situācija, kad ministrija ir gatava deleģēt atsevišķus valsts pārvaldes uzdevumus vecāku organizācijām. Ceru, ka mēs sadarbosimies, lai skaidrotu sabiedrībai dažādus jautājumus, kas saistās ar skolas dzīvi un izglītības jautājumiem,” uzsver R.Ķīlis.

Plašāk par visu lasiet IZM mājas lapā.

Foto: no personīgā arhīva.
No kreisās: biedrības “Izglītība un atbalsts Latvijas ģimenēm” pārstāve Kristīne Dūdiņa, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, biedrības “Latvijas vecāku kustība” valdes locekle Ivita Mauriņa

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *