pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Sep 27, 2012 | Post by: Zane No Comments

Piedalies aptaujā- Vai vecāki ir pret veselīgu ēdināšanu bērnudārzos?

 

Iesakam iepazīties ar mūsu sadarbības partneru “Vecāki par izglītību” mājas lapā izvietoto rakstu “Vai tiešām vecāki ir pret veselīgu ēdināšanu bērnudārzos?” un atsaukties aicinājuma piedalīties nelielā aptaujā par šo tēmu.

Arī mēs, LVK, vairākkārt esam diskutējuši par šiem jautājumiem ne tikai savā starpā, bet arī publiski, piem. LR1 raidījumā “Ģimenes studija” (par to vairāk lasiet ŠEIT) un piekrītam, ka par tēmu- veselīgs uzturs un ēšanas kultūra, ir jārunā daudz plašāk. Sabiedrībā pastāv ļoti dažādi uzskati par to, kas tad ir veselīgs uzturs, tomēr diez vai kāds piekritīs apgalvojumam, ka desa par cenu, kas nav ne tuvu gaļas cenai un uzpūstās miltu bulciņas ir labākais, ko varam dot saviem bērniem.

Mēs ļoti vēlētos padiskutēt ne tikai par to, ko bērni ēd, bet arī par to- kā tiek organizēta ēšana izglītības iestādēs, tāpēc aicinām- ja Tev šī tēma ir aktuāla un ir iespējas aktīvi darboties, dodiet ziņu, rakstot uz zane.johansone@gmail.com vai ivitam@inbox.lv – liksim idejas kopā!

P.S. Un kas to lai zin- varbūt tieši Tu kļūsi par šī projekta vadītāju! :)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *