pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Aug 27, 2012 | Post by: Zane No Comments

“Vecāku forums” par 23 miljoniem bērnudārzu rindu mazināšanai

 

Trešā daļa bērnu pirmsskolas vecumā neapmeklē bērnudārzus, bet stāv rindā vai arī vecākus neapmierina pakalpojuma kvalitāte. Pirms gada aktīvu vecāku grupa panāca likuma izmaiņas, lai katram bērnam būtu vieta bērnudārzā no pusotra gadu vecuma, ja vecākiem to vajag. Diemžēl šī likuma prasība vēl aizvien netiek īstenota.

2012. gada 24. augustā tikās Latvijas Vecāku foruma dalīborganizācijas, lai apspriestu jautājumu par bērnudārzu vietu nodrošinājumu un Ministru prezidenta apsolītajiem, bet šobrīd zūdošajiem 23 miljoniem bērnudārzu rindu mazināšanai. Solītā nauda netiek piešķirta, skaidrojot, ka nav piemērotu instrumentu, lai panāktu paredzētās naudas mērķtiecīgu izmantošanu bērnudārzu rindu mazināšanai.

Visu gadu strādāja Ministru kabineta Demogrāfisko lietu padomes darba grupa, kas izstrādāja vairākus priekšlikumus bērnudārzu vietu nodrošināšanai. Vecāki atbalsta vienu no šīs komisijas priekšlikumiem par principa “nauda seko bērnam” izmantošanu.

Mēs negribām šo naudu zaudēt, jo tā būtu nozīmīgs ieguldījums demogrāfiskās sitācijas uzlabošanai, nodrošinot bērnu vajadzībām un vecāku interesēm atbilstošu pirmsskolas izglītību un aprūpi. Tāpēc aicinām otrdien, 28. augustā, plkst. 14.00 Rīgā (vieta tiks precizēta) sanākt kopā visas ieinteresētās puses – vecākus, vecāku organizācijas, pašvaldības, ministrijas, politiķus, lai kopīgiem spēkiem meklētu visiem pieņemamu problēmas risinājumu.

Aicinām visus, kas vēlas iesaistīties, sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu vecakuforums@hotmail.com vai telefoniski (Evisa Stankus (LVK), 26188368)

Vairāk ziņu būs mājaslapā: www.vecakuforums.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *