pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Aug 23, 2012 | Post by: Zane No Comments

Par tiesībām uz bezmaksas izglītību “Sastrēgumstundā”

 

Tuvojas 1. septembris, un vecāki rēķina, cik viņiem skolnieks izmaksās. Vai tie vienam bērnam būs  20, 100 vai varbūt 200 latu?  Tiesībsargs Juris Jansons aicina vecākus vērsties tiesā, ja skola prasa pirkt grāmatas, izglītības iestāžu uzraugošās institūcijas soda direktorus, bet izglītības ministrs Roberts Ķīlis sola skolām vaučerus un katram skolniekam – planšetdatoru.

Vai pamata un vidējā izglītība tiešām kādreiz būs bez maksas, kā to nosaka Satversme? Ko varam gaidīt no valsts, bet kas paliks uz ģimenes pleciem?

22. augustā, jauno sezonu uzsākot, „Sastrēgumstundas” studijā notika diskusijas par to, ko katrs saprotam ar Satversmē ierakstītajām tiesībām uz bezmaksas izglītību.

„Sastrēgumstundā” kopā ar Robertu Ķīli, Juri Jansonu, skolu vadību un bērnu vecākiem tika meklētas atbildes un risinājumi. Studijas viesu vidū arī LVK biedrs Vilnis Baltais.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *