pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jul 23, 2012 | Post by: Zane No Comments

Biedrība „Laimas skola” aicina- nāc, dibināsim skolu kopā!

 
Mēs, biedrība „Laimas skola”, šobrīd esam ceļā uz „Laimas skolas” izveidi. Mums simpatizē kā darbojās biedrības „Tautskola 99 Baltie zirgi” un vecāku veidotās skolas, kas šobrīd ir jau četras- Tautskola Drustos, Ikšķiles Brīvā skolā, “Dzīvā skola” Tukuma novadā un “Brīvā Māras skola” Rīgā, Bišumuižā un mēs ļoti ceram, ka arī mums reiz būs skoliņa Ķengaraga un tā apkārtnes bērniem.

 

Mūsu nākotnes redzējums: Izveidot „Laimas skolu” ar mīlošu, harmonisku, radošu un ģimenisku vidi bērniem, vecākiem un pedagogiem.

Mūsu mērķi:
Izglītības iestādes izveidošana, balstoties uz latviskās dzīvesziņas pamatiem:
* tautas garīgā un materiālā mantojuma izzināšana, saglabāšana un popularizēšana;
* ilgtspējīgas attīstības izpratnes veicināšana sabiedrībā;
* ģimenes, kā vērtības, stiprināšana.

Mūsu principi:
*
Saskatīt, izrunāt un saprast pozitīvo it visā, pat šķietami sliktajā.
* Mēs sadarbojamies ar visiem, kas to vēlas (palīdzam viens otram).
* Latviskās dzīvesziņas spēka apzināšanās sevī un apkārtnē.
* Apzināties un apjaust savas brīvības iespējas un sekas.
* Es kā radošs uz sabiedrību un sadarbību vērts harmonisks cilvēks.

Šobrīd aktuāli: Jau ar šo septembri mēs vēlamies atvērt skolu pirmsskolas vecuma bērniem. Aicinām atsaukties vecākus, kuri vēlas redzēt savus bērnus augam un attīstāmies šādā vidē.

Mēs sagaidām: Lai īstenotu šo ieceri, mums ir nepieciešamas telpas Rīgā, Latgales priekšpilsētā, vēlams Ķengaraga vai Dārziņu rajonā. Esam bijuši RD Īpašumu departamentā, runājuši arī ar privātpersonām, bet joprojām atrodamies piemērotu telpu meklējumos, tāpēc izskatīsim visus piedāvājumus. Tāpat mēs savā komandā ļoti gaidīsim cilvēku, kurš varētu ņemt dalību projektu rakstīšanā.

Ja mūsu ideja ir ieinteresējusi arī Jūs vai Jums ir ko piedāvāt (telpas, palīdzība), lūdzu raksties Dacei uz darta.zarina@inbox.lv vai laimasskola@gmail.com vai zvaniet 26451364.

Uz tikšanos Laimes skolā!
Dace Zariņa

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *