pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 27, 2012 | Post by: Zane No Comments

Meditatīvas mūzikas koncerti sirdij un dvēselei…

 

 

Nu jau trešo gadu Latviju apciemo lielu klausītāju atzinību iemantojušais mūzikas maestro – MASSIMO (MAX) ORMEA (Itālija) ar savu Om Ensemble, kura sastāvā Latvijā arī šogad muzicēs perkusiju virtuozs NILS ĪLE (Latvija), harmonija, flautas un daudzu citu instrumentu meistars MARC CITROEN (Holande), brīnišķīgas balss īpašniece NATALIE OLKO (Polija) un dziedātāji no Latvijas – Rasa Vītola, Anna Brašmane, Jorens Aizsils, kā arī čella meistare Inga Krustkalna, vijolnieces Katrīna Kalēja un Zane Baltalksne.

Max Ormea un Nila Īles sadarbība ir kļuvusi jau par tradīciju, kas ik gadu priecē klausītājus Latvijā. Savstarpēji iedvesmoti, viņi ir uzstājušies arī plašajai Berlīnes publikai. Tomēr ikreiz viņu tikšanās uz skatuves kļūst par improvizācijas brīnumu, prieku un aizrautību, mieru un klusumu. Viņu radītā mūzika ir kā meditatīvi muzikāls ceļojums cauri garīgumam un kultūrām ārpus valstu un reliģiju robežām, apvienojot Austrumu, Rietumu un Āfrikas tradīcijas.

Šogad koncerti notiks:
7. jūlijā 19:00 Rīgā, Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 4, k.1
8. jūlijā 17:00 Valmierā, Valmieras kultūras centrā, Rīgas ielā 10

Massimo Ormea ir profesionāls ģitārists, dziedātājs un komponists, kurš uzstājies Eiropā un Indijā kopā ar tādiem māksliniekiem kā Gloria Gaynor un Augusto Martelli. Max ir arī jogas skolotājs. Viņa radīto ansambli Om Ensemble veido stīgu kvartets, ģitāra, dziedātāji un perkusijas.
Skaidro Max Ormeo: Mūzika var ārstēt. Cilvēks sastāv no atomiem, un atomiem ir vibrācijas. Mūzika arī ir vibrācija. Ja mums dziedot mantras, meditējot vai vienkārši ļaujoties mūzikai, izdodas nonākt rezonansē– vienā ritmā– ar šīm vibrācijām, tā mūs labvēlīgi ietekmē. Senajos indiešu tekstos ir teikts: mūsu ķermenis ir mūzikas instruments. Tad to var uzskaņot. Un tāpat pareizi uzskaņot var arī mūsu attiecības ar citiem cilvēkiem un pasauli. Mēs mācāmies ļaut savam ķermenim dabiski vibrēt, tā aizvadot toksīnus, sliktas domas.

Nils Īle jau vairāk kā 15 gadus nodarbojas ar etnoperkusiju spēles tehniku. Šo gadu laikā Nils ir daudz ceļojis (Āfrika, Indija, Itālija, Holande, Sibīrija u.c.) un papildinājis savu spēles tehniku, kā arī pilnveidojis zināšanas un izpratni par ritma būtību un spēku. Piedalījies vairākos starptautiskos (Berlīne, Somija, Zviedrija, Lietuva, Maskava, Pēterburga u.c.) festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos. Viņš ir sadarbojies ar daudziem māksliniekiem, kopīgi veidojot performances gan vizuālās mākslas, gan teātra un kino pasākumos.

Marc Citroen ir flautists, pianists un komponists. Viņš ir arī mūzikas un meditācijas skolotājs. Koncertos Marc izpilda meditatīvu mūziku, papildinot to ar seniem mantru dziedājumiem. Viņš ir izdevis piecus meditatīvu mantru albumus.

Šis koncerts ir sociāls projekts, kuru realizē Biedrības “Nanda” (www.sirdsmuzika.lv) un Starptautiskās NVO “Art of Living” brīvprātīgie. Arī koncerta mākslinieku uzstāšanās ir brīvprātīgs ziedojums. Projekta mērķis ir sniegt cilvēkiem iespēju baudīt garīgu mūziku, tā vairojot mieru, harmoniju un labo sabiedrībā. Līdzekļi, kas paliks pēc koncertu izdevumu segšanas, tiks izmantoti organizējot labdarības kursus sociāli maznodrošinātām cilvēku grupām, kursus bērniem programmas “Skola bez agresijas” ietvaros un citu labdarības pasākumu organizēšanai visā Latvijā.

Pasākuma organizators: Starptautiskā nevalstiskā organizācija Art of Living un Sabiedriskā labuma statusa Biedrība Nanda.

Biļetes pieejamas “Biļešu servisa” un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Plašāka informācija: artofliving vai sirdsmuzika

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *