pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 15, 2012 | Post by: Ivita No Comments

Jēkabpils vecāki iedvesmo

Šonedēļ bijām ciemos Jēkabpilī. Pieteicāmies pāris nedēļas atpakaļ, jo zinājām, ka tur vecāki aktīvi darbojas biedrībā ”Vecāki izglītības atbalstam”. Viesojāmies Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, kura ir mājvieta šai biedrībai.

Malkojot kafiju, iepazināmies viens ar otru un plašāka diskusija varēja sākties. Diskusijas vadību,kā jau namamātei pienākas, uzņēmās Jēkabpils vecāku biedrības valdes locekle Agita Pleiko.
Jēkabpils vecāku biedrība jau darbojās piecus gadus, un ir uzkrāta liela pieredze. Enerģiski, zinoši vecāki kuri darbojās biznesa jomā, nevalstisko organizāciju sektorā, gan profesionāli pedagogi, kuri nu jau izglīto citus vecākus, kā arī skolu un pirmskolas izglītības iestāžu pedagogus.
Ļoti vērtīgus padomus LVK pārstāvjiem sniedza pedagoģisko zinātņu doktore Daiga Zaķe Izglītības Iniciatīvu Centra direktore.
Diskusijas gaitā apsvērām kā labāk mūsu biedrībām sadarboties, jo mūsu mērķi ir līdzīgi. LVK šobrīd sniedz vecāku viedokļus dažādos izglītības jautājumos un mums ir interese pārstāvēt un apvienot pēc iespējas vairāk vecāku reģionos.
Jēkabpils vecāku biedrība ”Vecāki Izglītības atbalstam” ir vērā ņemams partneris, ļoti pozitīvs iespaids. Spēcīga komanda, kuras pamatā ir pieredze, kompetence un milzīga enerģija.
Droši vien Latvijā ir ļoti daudz tādu vecāku biedrību, neformālo grupu, kuras apvieno enerģiskus un radošus vecākus, sākam aizvien vairāk ar šiem cilvēkiem sadarboties. Aktīvo vecāku apzināšana un komunikācija ir viens no galvenajiem LVK uzdevumiem.
Patiešām iedvesmojošs apciemojums, domājam, ka šāda prakse ir jāturpina, īpaši informējot par šādiem labās prakses piemēriem, ko reāli vecāki var darīt un kā to dara citi.

Ciemojās- Ivita no Rīgas, Evisa no Jelgavas un Vilnis no Lielvārdes.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *