pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jun 27, 2012 | Post by: Zane No Comments

„Ģimeņu Šūpulis” aicina uz Mākslas Plenēru!

 

Ja Tev uz šo nedēļas nogali vēl nav plānu un gribas jauki pavadīt dienu vai pat divas dienas, turklāt pie reizes izdarot ko labu, iesakam iepazīties ar biedrības “Ģimenes Šūpulis” aicinājumu!

Ikvienā mīt mākslinieks! Vai ne?
Aicinām visus – gan lielus, gan mazus, tātad Māksliniekus ar un bez pieredzi, uz: 
Ko: Mākslas Plenēru
Kad: 2012.g. 30. jūnijā un 01. jūlijā
Kur: “Jaunpalejās”, Kauguru pagastā, Beverīnas novadā
Cikos: no plkst. 12:00 (ierašanās iespējama jau iepriekšējā vakarā)

  • Piedāvāsim keramikas, gleznošanas un stiklinieku darbu radošās darbnīcas. 
  • Mūsu rīcībā būs plaša āra terase ar inspirējošu dabas ainavu visapkārt.
  • Gleznosim, zīmēsim, veidosim no māla un stikla gan skulptūras, gan kolāžas iedvesmojoties no daudz un dažādiem dabas skatiem, kādi redzami “Jaunpalejās”.

Konsultēs un palīdzēs māksliniece un keramiķe Ingūna Briede un profesionālā stikla māksliniece Marta Ģibiete.
Uz vietas būs pieejami visi darbošanai nepieciešamie materiāli. Ja ir tāda vēlme, savus mīļākos vai iecerētos materiālus mākslas darba tapšanai– otas, krāsas, virsmas uz kā gleznot– iespējams paņemt līdzi pašiem.

Visi plenērā tapušie mākslas darbi tiks pārdoti izsolē Ģimenes Šūpuļa Labdarības Dārza svētkos 4. augustā, lai iegūtu līdzekļus Patvēruma mājas pabeigšanai!

Plenērā iespējams piedalīties arī tikai vienu dienu (sestdiena/ svētdiena) un dalība tajā ir bez maksas
Lūgums pieteikt savu dalību pie Daigas Brūveres pa tālruni  27891495 vai rakstot uz epastu: gimenes.supulis@gmail.com, norādot dalībnieku skaitu un kurā dienā vēlaties piedalīties. (Ir iespēja nakšņot uz vietas, par to sīkāka informācija – sazinoties).

Ja ir kāds, kas vēlas veltīt savu mākslas darbu Ģimenes Šūpuļa labdarības Dārza svētkiem, bet nevar ierasties uz plenēru – laipni lūgti to noziedot, sazinoties ar Daigu.

Un vēl – lai radošajam garam pietiek spēka un iedvesmas mākslas darbus radot, lūgums paņemt līdzi arī kādu gardumu no savas virtuves.

Cerams, uz tikšanos plenērā!
Biedrība “Ģimenes Šūpulis”

Vairāk par visu: ŠEIT 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *