pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
May 22, 2012 | Post by: Ivita No Comments

Uz diskusijām aicina vecākus un pedagogus

Jelgavā veiksmīgi aizvadītas apmācības vecākiem un pedagogiem par „Harmonisku bērnu attīstību un pieaugušo līdzdalību”, kas notika 19. maijā un ko apmeklēja interesenti no Jelgavas, Tukuma, Rīgas un Ozolniekiem. Nākošā tikšanās notiks 9.jūnijā, kad vecāki un pedagogi kopā ar psiholoģijas eksperti Gunitu Kleinbergu apgūs un praktiskās nodarbībās izmēģinās „Pozitīvas bērnu audzināšanas metodes”.

Tikmēr šīs nedēļas ceturtdienā – 24. maijā, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā plkst. 18:00-20:00 notiks diskusija vecākiem un pedagogiem – „Vecāku tiesības un pienākumi skolā un pirmsskolā”, ko ar Jelgavas Domes atbalstu organizēs biedrības „Saules skola” un „Latvijas vecāku kustība”. Diskusiju mērķis ir kliedēt vecāku un pedagogu abpusējus mītus par līdzdalību (vai bezdarbību) bērnu izglītošanā un audzināšanā. Ir svarīgi apzināties ka vecāki un pedagogi var savstarpēji palīdzēt viens otram, tādējādi veidojot pozitīvu vidi bērnam. Mēs paredzam, ka sarunas un „konstruktīva strīdēšanās” radīs daudz jaunu sadarbības instrumentu. Nākošā diskusija notiks 31. maijā un tās tēma būs „Prasmes apvienot personīgo izaugsmi, stabilitāti ģimenē un izaugsmi karjerā”. Abas diskusijas ir bezmaksas.

Vairāk informācijas par mācībām un diskusijām: www.saulesskola.lv, www.tautasskola.lv, www.draugiem.lv/skola

Iveta Pavziniuka
Tālr: 26336227, iveta@saulesskola.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *