pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
May 22, 2012 | Post by: Ivita No Comments

Mēneša laikā parakstīs sadarbības memorandu par pārmaiņām izglītībā

1.Latvijas Vecāku foruma rīkotāji tikšanās gaitā ar izglītības un zinātnes ministru Robertu Ķīli vienojušies par sadarbības memoranda parakstīšanu tuvākā mēneša laikā, lai īstenotu foruma laikā apkopotos priekšlikumus izglītības sistēmas uzlabošanai.

Patlaban foruma rīkotāji arī konceptuāli vienojušies par vairāku vecāku organizāciju koalīcijas izveidošanu, lai turpinātu kopīgi strādāt mērķu īstenošanai.

Savukārt Ķīlis vēlreiz apliecināja gatavību tikties ar vecāku organizāciju pārstāvjiem ik mēnesi, lai kopīgi strādātu pie aktuālajām problēmām izglītībā, kā arī apņēmās aicināt vecāku koalīcijas pārstāvi regulāri piedalīties Izglītības un zinātnes ministrijas vadības komisijas sēdēs.

Izglītības un zinātnes ministrs norādīja, ka būtiski ir vecākiem nākt klajā ar iniciatīvām, un tās būtu jāņem vērā valstiski svarīgu lēmumu pieņemšanā, atšķirībā no līdzšinējās prakses, kad vecāku iesaistīšanai bijis vien konsultatīvs raksturs. Ķīlis uzsvēra, ka gaida vecāku palīdzību – profesionālu viedokli Saeimas komisijās un Ministru Kabineta sēdēs.

Kā ziņots, 12.maijā 1.Latvijas Vecāku forumā vairāk nekā 130 vecāku vienojās par vairākām būtiskām pārmaiņām izglītībā, kuras nepieciešams ieviest jau tuvākajā laikā. Savukārt izglītības un zinātnes ministrs apsolīja vecākiem vairākus reālas sadarbības soļus.

Vakar, 17.maijā ar Ķīli tikās 17 vecāku no 16 organizācijām, tostarp divi skolu padomju pārstāvji – kopumā vecāki no septiņām pašvaldībām.

1.Latvijas Vecāku forumu 12.maijā rīkoja: Latvijas Vecāku kustība, Latvijas Disleksijas biedrība, biedrība „Vecāki par Izglītību”, Baltijas Sociālās Palīdzības fonds, biedrība „Viens otram”, vecāku iniciatīvas grupa „Nauda seko bērnam”, Latvijas Progresīvās izglītības biedrība, portāls www.berniemdraudzigs.lv , Latvijas Vecāku apvienība “Vecāki izglītībai, sadarbībai, izaugsmei”, portāls www.miomilo.lv , biedrība „Pro Futuro”.

Pateicamies Latvijas Universitātei par iespēju pasākumu organizēt Alma Mater telpās, kā arī „Microsoft Latvia” par atbalstu foruma rīkošanā.

Informāciju sagatavoja:

Kristiāna Kalniņa,
vecāku iniciatīvas grupa „Nauda seko bērnam”
e-pasts: kristiana@naudaseko.lv
tālr.: 26959422

Papildu informācija:

www.vecakuforums.lv
www.twitter.com/vecakuforums
www.facebook.com/VecakuForums

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *