pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Apr 06, 2012 | Post by: Ivita No Comments

Sākas Rīgas pašvaldības organizētie kursi vecākiem

Latvijas Vecāku kustība šī gada sākumā vērsās pie Rīgas pašvaldības un ierosināja iedzīvotājiem organizēt kursus par bērnu psiholoģiju, jo daudziem vecākiem trūkst praktisko zināšanu, kā rīkoties dažādās, ar bērnu audzināšanu saistītās situācijās.

Šomēnes-aprīlī- tiek piedāvāta pirmā šāda iespēja, aicinām to izmanot! Pavasaris, mūsuprāt, ir jaukākais laiks, kad apgūt noderīgas zināšanas, daba mostas un arī cilvēki paliek aktīvāki, atvērtāki un pozitīvāki!
Kursus organizē Rīgas izglītības un informatīvi metodiskais centrs kā mūžizglītības pasākumus iedzīvotājiem, pateicoties pretimnākošajiem un pozitīvajiem ši centra darbiniekiem, mēs tikām uzklausīti, uzsāktā sadarbība turpināsies, tiek plānoti arī semināri par bērnu uzturu.

19.aprīlī vienu vakaru notiks seminārs par bērnu emocionālo audzināšanu, un intereses gadījumā, šīs mācības notiks padziļinātāki. Lektore- Diāna Putniņa, kas ir izglītības psiholoģe. Līdzmaksājums par trīs stundu semināru ir 3.03 Ls.

Šī programma paredzēta vecākiem, kuri vēlas apgūt pašpalīdzības metodes bērnu emocionālai audzināšanai. Šīs metodes var integrēt ikdienas dzīvē, gūstot pozitīvas izmaiņas jau pēc dažām pielietošanas reizēm.

Pieteikšanās- uz e-pastu Sandra.Cirule@riga.lv.
Lai šis seminārs notiktu, grupā ir jābūt vismaz 17 dalībniekiem.

Detalizētāka informācija par šo un pārējiem kursiem aprīlī- muziglitibas_planojums_aprilis

Aicinām arī citu pilsētu vecākus izrādīt iniciatīvu un diskutēt ar pašvaldību par nepieciešamajām kursu tēmām iedzīvotājiem. Jo viena no pašvaldību funkcijām ir mūžizglītības nodrošināšana, jautājums vien- vai budžetā tam paredzēts finansējums. Lai veicas!

Ivita Mauriņa

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *