pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Mar 14, 2012 | Post by: Ivita No Comments

Pēdējās lekcijas seminārā par veselīgu dzīvošanu

Kas ir veselība? Šo jautājumu mēs esam uzdevuši jau daudziem. Un esam saņēmuši atbildes uz jautājumiem par to, kā uzturēt sevī možumu un dzīvesprieku ejot pirtī un izdziedot latvju dainas; cik svarīga ir pareiza elpošana, kā veselības uzturēšanā izmantot ēteriskās eļļas, kad vērt homeopāta kabineta durvis utt. Tomēr, attiecībā uz cilvēku un tā veselību, ir vēl vairākas ļoti būtiskas un aktuālas tēmas, par kurām mēs vēlētos padiskutēt. Tāpēc, turpinot lekciju ciklu par veselīgu dzīvošanu, mēs aicinam Jūs uz lekciju par domu un vārdu spēku, kā arī par ūdeni, par DZĪVO ūdeni!

Kad un cikos: 2012.gada 24.martā, plkst: 10:30–15:00
Norises vieta: Rīga, Cēsu iela 31/3 (“Café 31” mājīgajās telpās)
Pieteikšanās sūtot dalībnieku vārdu uz: zane.johansone@gmail.com

Semināra saturs:
Domu un vārdu spēks.
10:30-12:30 Lektors Reinis Ziļevs (Tukuma novada Dzīvās skolas dibinātājs): „Ticība un zināšanas par domas un vārda spēku ir mehānisms ar ko šo spēku vadīt. Ja neticam vai nezinām neko par domu un vārdu spēku – tas ir akls un graujošs spēks, kas drīzāk mums nodara pāri. Cilvēks ar savām domām un vārdiem apzināti/neapzināti programmē savu un citu dzīvi.”
Kurš pārvalda vārdu spēku un to teikšanas mākslu, spēj mainīt ne tikai sevi un savu likteni, bet arī apkārtni! :)
12:30 – 13:00 Tējas pauze (ar Jūsu līdzpaņemtiem veselīgiem našķiem)
Ūdens. Dzīvs ūdens!
13:00 – 15:00 Lektors Gatis Ārents stāstīs par ūdens enerģētiku un demonstrēs ūdens strukturēšanas aparātu.
Ūdens – tā ir dzīvība! Cilvēka dzīvības procesu norisē ūdens ieņem 2.vietu pēc gaisa. Ūdens ir šūnu barības vielu šķīdinātāja, pārnesātāja un piegādātāja viela, pilda arī informācijas pārnesēja funkcijas. Tomēr ūdens organsima šūnās nav parasta ūdens molekulu veidā, bet tas ir strukturēta jeb tā saucamā dzīva ūdens veidā, kas, savukārt, ir ūdens ar pareizu molekulu struktūru. Dzeramais ūdens nav strukturēts, tādēļ organisms pats veic ūdens strukturizāciju, patērējot lielu enerģijas daudzumu. Lietojot strukturētu ūdeni, cilvēks palīdz savam organismam saglabāt dzīvības enerģijas rezerves, ko organisms var izmantot citiem procesiem.

Informatīvi par dzīvo ūdeni var lasīt piem. te: http://abc-auriculomedicina.1w.lv/267-udens-un-veseliba/

Saziņai ar lektoriem:
Gatis: jetijs@emuprim.lv
Reinis: reinis@raktuves.lv

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *