pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Feb 13, 2012 | Post by: Ivita 1 Comments

Noticis LVK seminārs par atveseļošanos bez zālēm

Aizvadītajā nedēļas nogalē pulciņš interesentu, kurus vairāk par ziemas sporta veidiem interesēja uzzināt ko tuvāk par homeopātiju un aromaterapiju, sanāca uz otro LVK organizēto semināru ciklā „Par veselīgu dzīvošanu!”, kurā par tēmu „Atveseļošanās bez zālēm” stāstīja medicīnas zinātņu doktore un homeopāte Inese Joksta un Latvijas Aromaterapeitu Asociācijas (LAROMA) prezidente, ārste–kosmetoloģe, aromaterapeite Valentīna Ščegļajeva.

Domāju, ka visi kā viens piekritīs – lektores nelika vilties, jo noderīga informācija plūda kā no pārpilnības raga.
I.Joksta divu stundu stāstījumā iepazīstināja ar homeopātijas pamatprincipiem, cilvēku pamattipiem, kas homeopātijā ir ļoti būtisks aspekts – jo veiksmīgāk un precīzāk noteikts tips, jo veiksmīgāk izdodas atrast pareizo ārstēšanu un labāki rezultāti (individualitātei šeit ir ļoti svarīga loma!). Mēs saņēmām ieteikumus par homeopātijas preperātiem, kuriem būtu jābūt katras mājas aptieciņā (lai liktu tos lietā pie nelabas dūšas, sākoties iesnām, vēdergraizēm, klepus, alerģijas utt. – homeopātijā ir ļoti būtiski ārstēšanu uzsākt laicīgi, kamēr vēl organismā ir dzīvības spēki, jo novārdzinātam organismas homeopātija var arī nepalīdzēt).
Daktere dalījās arī pieredzē, kas gan tieši neattiecas uz šo medicīnas novirzienu, tomēr mudina domāt par mūsu dzīves kvalitāti! Laimīgu rītu viņa sāk ar pilngraudu putru un – bez kafijas, jo tā mūsu organismam tomēr neesot vēlama! Ejot pļavā, mežā, daktere iesaka sagatavot krustnagliņu novārījumu, kas būšot ļoti labs kukaiņu (t.sk. ērču) atbaidīšanas līdzeklis. Stingri pieteica izvairīties no produktiem, kuri gatavoti mikroviļņu krāsnī, kuru sastāvā ir saldinātājs aspartāms (E951) (piem.košļājamā gumija, cola light utt.), glutamāts u.c., jeb pareizāk sakot – vēlreiz aicināja iepazīties ar produktu sastāvu pirms tie nonāk mūsu iepirkumu grozā un, jo īpaši, bērnu punčos! Daktere ir skeptiska pret rūpniecisko pārtikas raugu, tāpēc uzturā iesakot lietot dabīgi raudzētu rupjā maluma maizi; tāpat kā pret sintētiskajiem vitamīniem, no kuriem maz labuma, jogurtiem ar piedevām un maksimālu derīguma termiņu utt. Homeopāte nav sajūsmā arī par tādiem izgudrojumiem kā mobilais tālrunis (izstarojums) un USG un iesaka – pirms ko dariet, padomājiet, vai šai darbība ir galējās nepieciešamības raksturs. Daudzas lietas, kuras mēs ikdienā daram un lietojam, ir ne vien izcili laika zagļi, bet var radīt nopietnas veselības problēmas, turklāt, jo agrāk mēs to sākam darīt (pirmklasnieks ar mobilo telefonu bikšu kabatā), jo nopietnākas sekas!
Lielisks turpinājums bija V. Ščegļajevas stāstījums – arī viņa vairākkārt uzsvēra, ka mēs paši esam tie, kuri izvēlas kā dzīvot. Viņasprāt, tās ir tikai atrunas, ka mainīties nav iespējams – ja ir vēlēšanās un zināšanas, tad viss ir iespējams! Ar stāstījumu par aromaterapiju viņa atklāja, kā pati ir nonākusi pie vairākiem secinājumiem un atklāsmēm un mudināja arī mūs izzināt, mācīties, augt un pilnveidoties! Un šajā ceļā ļoti labs palīgs var būt aromaterapija, kas, tāpat kā homeopātija, nosacīts „jaunums” ir tikai pie mums, kamēr ļoti daudz kur Eiropā un pasaulē ir tikpat ierasta lieta kā „tradicionālā” medicīna. Sākumā mums tika atklāts ABC, kas jāņem vērā, dodoties kvalitatīvu, dabīgu ēterisko eļļu meklējumos. Diemžēl vairumā nopērkamā produkcija ir lēti pakaļdarinājumi, kas ir ne tikai tālu no pašas aromaterapijas idejas kā tādas, bet ir pat kaitīgi veselībai, jo ir tā pati rūpnieciskā ķīmija, no kuras mēs ikdienā cenšamies izvairīties. Pēc tam mums tika atklāts, kā aromaterapija iedarbojās. Kā izrādās, tai ir 4 iedarbības līmeņi, no kuriem ceturtais ir bioenerģētiskais – kas tāds, par ko ierastā medicīna klusē, jo ķīmiski radītiem preperātiem šādas iedarbības nav! Izsmaržojušies dakteres līdzi paņemtās eļļas, steidzām rakstīt, kā šo visu pielietot ikdienā – gan slimību profilaksē, gan jau slimojot, masāžās, aplikācijās, vannās, kosmētiskas līdzekļos vai vienkārši vēlamās atmosfēras radīšanā. Starp citu, ēteriskās eļļas ir lietojamas arī iekšīgi un šī informācija var noderēt kā viens no kontroljautājumiem eļļu tirgotājam – ja pārdevējs iesaka neko tādu nedarīt, tad droši var doties prom – šīs eļļas nav dabīgas!

Abas lektores uzsvēra apstākli, kurš jāpatur prātā vienmēr, kad dodamies pie kāda speciālista – nav tāda speciālista, kurš būtu labs visiem, jo tā jau no dabas iekārtots, ka ne vienmēr un ar visiem var izveidoties „attiecības”. Tomēr, ja kādas attiecības nav izveidojušās, nevajag pārdzīvot un „mest plinti krūmos”, bet turpināt meklēt, kamēr īstais speciālists būs atrasts! Un tikai šādā gadījumā ir iespējami vislabākie rezultāti – ja būs abpusējā simpātija, uzticēšanās un ieinteresētība no speciālista puses uzklausīt tevi un tikai tevi!

Semināra noslēgumā aromaterapijas speciālistes Odrija Pinne un Agrita Jēruma sniedza konsultācijas par aromaterapijas pielietošanu dabīgajā kosmētikā. Šī pašrocīgi gatavotā kosmētika atšķiras no veikalu produkcijas ar to, ka tā ir ar augstu vibrāciju, kas atjauno ne tikai mūsu fizisko ķermeni, bet labvēlīgi iedarbojas arī uz mūsu smalkajiem ķermeņiem un paaugstina apziņas potenciālu. Tā rada pozitīvo enerģiju, palīdz atbrīvot nevēlamās domas un emocijas. Ar tās palīdzību mēs kļūstam veselas, dzīvespriecīgas un laimīgas!

 Manuprāt, no semināra mēs visas aizgājām mazliet laimīgākas un priecīgākas. Priecīgas par atklāsmēm, par speciālistu uzdrīkstēšanos paust viedokli, kas nav gluži tāds, kādu esam pieradušas dzirdēt līdz šim; par iedvesmu un impulsiem, kas doti, lai mēs savu dzīvi varētu iegriest jaunā kvalitātē!

Uz tikšanos nākamajos semināros!

LVK vārdā Zane

One Comment to Noticis LVK seminārs par atveseļošanos bez zālēm

  1. Kristine Dudina
    February 16, 2012 6:11 pm

    CIk lieliski! Paldies, ka padalījies! :)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *