pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Jan 31, 2012 | Post by: Ivita No Comments

Apmācību apkopojums vecākiem februārim un martam

BĒRNI

Kāpēc bērniem lasīt pasakas
Uz sarunu vakaru Rīgā tiek aicināti vecāki, kuri meklē atbildes uz jautājumiem, kāpēc vajag lasīt bērniem pasakas un ko tās dod bērnu attīstībai, vai šodienas bērniem der mūsu laiku pasakas, vai tās nav novecojušas vai bērniem vajag jaunas pasakas, varbūt tās rakstīt pašiem? Tiks runāts par saviem bērniem, kāpēc viņiem vajadzētu lasīt, stāstīt, rakstīt pasakas.

Kur un kad: 01.02. plkst.18:00, Mārupes iela 4 – 21, Rīga
Kas organizē: Radošais psiholoģiju centrs
http://gimenei.lv/lv/entry.php?id=371

Pasaku lasīšanas vakari
Pasaku lasīšanas vakaros bērni kopā ar vecākiem baudīs tēju un klausīsies aizraujošas Latviešu tautas pasakas Latvijas Kultūras akadēmijas studenta un topošā aktiera stāstījumā. Pēc tam dzirdētās pasakas tiks iedzīvinās pašu radītās ilustrācijās un tiks veidota izstāde. Šajos vakaros bērni sanāks kopā līdzīgi kā iepriekš, lai radītu jaunu pasaku, ilustrētu un iestudētu to. No zīmējumiem tiks veidota jauna izstāde.

Kur un kad: februāris, marts; dažādās Latvijas pilsētās
www.calis.lv/berni/aktivitates/radosie-pasaku-vakari/pasaku-lasisanas-vakari-februaris-2012/

Vecākiem par bērniem – psiholoģija
Nodarbības, kas padarīs bērna audzināšanu daudz harmoniskāku, vieglāku un nepiespiestu. Nodarbības notiks profesionāla psihologa vadībā, kurš teorijā un praksē palīdzēs pārvarēt grūtības savu bērnu audzināšanā. Pēc kursa pabeigšanas jūs būsiet pārliecināti par sevi, zināsiet, kā audzināt bērnu, neizmantojot vardarbību, kā mīlēt nevis lutināt viņu, kā rīkoties histērijas gadījumā un daudz ko citu Jums noderīgu un aktuālu.

Kur un kad: pēc pieteikuma, Raiņa bulvāris 1, 2.stāvs, Rīga
Kas organizē: „Polyglotskola”
www.polyglotskola.lv/blog/kursi-profesionaliem/vecakiem-par-bernu-psihologiju/

Kustību terapija māmiņām un zīdaiņiem
Māmiņa ar zīdaini ir īpaša diāde, kur katrai pusei ir savas vajadzības – fiziskās un emocionālās. Kā vislabāk atbalstīt bērniņu viņa attīstībā un māmiņai parūpēties arī pašai par sevi – par to tiks runāts šajās praktiskajās nodarbībās. Nodarbībās varēs vingrot kopā ar bērniņu, tiks runāts par bērna attīstību, tiks mācīts vērot un atbildēt bērna komunikācijai ar kustībām un ķermeni. Nodarbībās arī tiks apskatīti tādi jautājumi, kā māmiņas rūpes par savu veselību un labsajūtu, vingrinājumi ķermeņa atjaunošanai un relaksācija mierīgākam prātam.

Kur un kad: trešdienās plkst.11.00, Sapieru iela 1A-1, Rīga
Kas organizē: Centrs „Miervidi”
www.miervidi.lv/lat/nodarbibas_un_seminari/kustibu_terapija_maminam_un_zidainiem

Baha ziedi bērniem un viņu vecākiem
Baha ziedi – tas ir dabas maigais un dziedinošais spēks, ko ikviens var izmantot savā ģimenē, lai rūpētos par savu un savu tuvinieku labsajūtu. Baha ziedi – jūsu mājas zaļās aptieciņas neatņemama sastāvdaļa! Seminārā tiks aplūkotas sekojošas tēmas – kas ir Baha ziedi, kā un uz ko tie iedarbojas, kāpēc Baha ziedu līdzekļus ikviens var droši izmantot savā ģimenē, kas jāzina par Baha ziedu lietošanu bērniem, kā Baha ziedi stiprina bērnu imunitāti u.t.t Tiks aplūkoti arī dažādi citi, biežāk uzdotie jautājumus par Baha ziedu lietošanu bērniem: gulēšana naktī, adaptācija bērnudārzā, otrā bērna ienākšana ģimenē u.tml.

Kur un kad: Dīķa iela 44, Rīga (sekot informācijai linkā)
Kas organizē: „Baha ziedu terapijas centrs”
www.ziedu-energija.lv/Seminars-Baha_ziedi_berniem.php

Handlinga nodarbība topošajām māmiņām un tētiem!
Nodarbības topošajiem (jaunajiem) vecākiem. Kurās varēs apgūt kā pareizi darboties ar savu mazuli. Apmācība ietver padomus kā ģērbt mazuli, kā mainīt autiņbiksītes, celt un nēsāt bērniņu, kā arī šūpot un guldīt jūsu mazuli (piemēram, vēdera koliku gadījumā).
Šīs iemaņas veicinās bērniņa simetriju, pareizu kustību attīstību dabiskā veidā. Mazulis katru dienu izjūtot ģimenes locekļu pareizu darbošanos līdzdarbojas un apgūt pirmās iemaņas, piemēram, velšanos, kā arī iepazīst savu ķermeni. Ar pareizu ikdienas aprūpi jūs palīdzēsiet mazulim attīstīties.

Kur un kad: 16.02. plkst.17:00 Melnsila iela 3, Rīga
Kas organizē: Āgenskalna klīnika
www.similia.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=66

Nodarbības Dabas vēstniecībā
Grupu nodarbības. Tiek piedāvātas Dabas Vides Estētikas metodikā bāzētas nodarbības bērniem “DABAS RITMI. DABAS RAKSTI”, kuru laikā bērni iepazīst dabas daudzveidību caur izziņas un darbošanās prieku, atklājot sevī nebijušas sajūtu pieredzes un pilnveidojot jaunas prasmes.

Kur un kad: trešdienās, ceturtdienās plkst.15:00 un plkst.18:00, Brīvības gatve 258, Rīga
Kas organizē: SIA „Dabas vēstniecība”
www.dabasvestnieciba.lv/#!__piedavajums

Attīstošo Grupu nodarbības
Attīstošās grupu muzikālās nodarbības mazuļiem ar vecākiem. Nodarbībās veidos emocionālus kontaktus ar mazuļiem, daudz runās ar viņiem, izmantos saskarsmei visus bērna aprūpei nepieciešamos mirkļus – bērnus nēsās, apskaus, apmīļos, aprūpējot izdarīs pareizas, attīstību stimulējošu vingrinājumu kustības.
Nodarbību mērķis ir veicināt bērna sensoro (redzes, dzirdes, taustes, garšas, ožas) un motoro (kustību) attīstību, kas savukārt nepieciešamas psihisko funkciju (uzmanības, uztveres, domāšanas) un valodas apguves pilnvērtīgai attīstībai.
Nodarbības nodrošinās mazuļiem agrīnu muzikālo pieredzi, jo mūzika ir pirmais mākslas veids, uz kuru apzināti reaģē bērni jau zīdaiņa vecumā, tā ir kā saikne starp bērna fizisko un garīgo attīstību, jo tādejādi mācību procesā tiek iesaistītas abas smadzeņu puslodes.

Kur un kad: pēc pieteikšanās, Kr.Valdemāra iela 100, Rīga
Kas organizē: VC4 Bērnu veselības centrs
www.bernucentrs.lv/lv/grupu_nodarbibas/attistosas_nodarbibas.htm

Praktisks/atbalstošs nodarbību cikls vecākiem „Bērnu emocionālā audzināšana” (BEA)
Programmā apskatāmās tēmas: bērna attīstība un temperaments, kā veicināt ķermeņa kontroli un pozitīvu ķermeņa pašvērtējumu, kā veicināt drošu piesaisti, kā veicināt bērna spēlēšanos un fantāziju, kā veicināt valodas un komunikācijas prasmju attīstību, kā veicināt emociju pašregulāciju, kā veicināt sociālo kompetenci, empātiju un gādīgumu u.t.t.
Nodarbību mērķis ir veicināt bērna uzticēšanos, veicināt pašcieņas nostiprināšanos, mazināt trauksmes līmeni, veicināt saskarsmes iemaņu attīstību, sekmēt labas attiecības ar vienaudžiem u.t.t.

Kur un kad: 11 nodarbības vienu reizi nedēļā ceturtdienās (pēc izvēles) rīta grupā no 10:00- 12:00 vai
vakarā no 18:00- 20:00, Kr.Valdemāra iela 100, Rīga
Kas organizē: VC4 Bērnu veselības centrs
www.bernucentrs.lv/lv/grupu_nodarbibas/psigologa_lekcijas.htm

Vecāku un bērnu attiecības: saskaņas un sadarbības veidošana
Konsultatīvais centrs «Lotoss» organizē septiņu nodarbību ciklu, kurā vecāki varēs gūt atbildes un izpratni par sekojošiem jautājumiem, kuri ir būtiski audzinot bērnus: kā mēs varam audzināt un vadīt bērnu tā, lai viņš mums atklātu savu iekšējo gudrību un atdotu mums savas mīlestības dāvanas, kas vecākiem jādara, lai bērns spētu augt bez konfliktiem ar apkārtni, kā palīdzēt bērniem, kuriem trūkst cieņas pret vecākiem un skolotājiem, kā mēs varam vadīt un atbalstīt bērnus tā, lai viņi spētu izdzīvot šajā pasaulē un skolā, līdz kļūs pietiekami pieauguši, lai rastu savu virzienu u.tml.

Kur un kad: 08.02., 22.02., 07.03., 21.03. plkst.17.00, Merķeļa iela 11-536, Rīga
Kas organizē: KC “Lotoss”
https://sites.google.com/site/kclotoss/nodarbibas/vecaku-un-bernu-attiecibas

Radošās pēcpusdienas bērniem
Bērniem ir raksturīgi domāt tēlos, nevis vārdos, un bērni vairāk komunicē tieši ar vizuālo valodu, jo runāt iemācās tikai pēc tam. Jo vairāk bērns darbina iztēli, jo vairāk viņš domā, un, jo vairāk tēlu ataino, jo vairāk viņš spēj izteikties! Radošās pēcpusdienas ir vērtīgas, jo attīsta dažādas bērniņa spējas, ne tikai mākslinieciskās! Lai nodarbības laikā bērni piedzīvotu pēc iespējas dažādas radošās izpausmes, palaikam paredzēts arī padziedāt un fiziski izkustēties.

Kur un kad:
Bērniem, vecumā no deviņiem mēnešiem līdz pusotram gadam kopā ar vecākiem: sākot ar 07.02. otrdienās no plkst.12:00 līdz 13:30, Vīlandes iela 1, 2. stāvs (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga
Bērniem, vecumā no pusotra gada līdz trim gadiem: sākot ar 07.02. otrdienās no plkst.14:00 līdz 17:00. Vīlandes iela 1, 2.stāvs (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga.
Kas organizē: Māmiņu klubs – Vecāku skola
www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/radosas-pecpusdienas-berniem/

Krīzes saruna, jeb kā saprasties un strādāt ar pusaudzi
Seminārā “Krīzes saruna” norisināsies praktisks treniņš (lomu spēles) ar nolūku attīstīt iemaņas komunicējot krīzes situācijās skolā, darbā un mājās. Seminārā tiks aplūkotas sekojošas tēmas: pusaudžu vecumposma īpatnības, pamatprasmes darbā ar emocionāli nelīdzsvarotiem audzēkņiem; vadlīnijas sarunām ar agresīvi noskaņotiem pusaudžiem; krīzes sarunas pamatprincipi, vadlīnijas sarunai konflikta atrisināšanai u.t.t.

Kur un kad: pēc iepriekšējas pieteikšanās, dažādās Latvijas pilsētās
Kas organizē: Biedrības „Esi brīvs!”
http://www.esibrivs.lv/lv/seminari/

VESELĪBA

Trīs semināru kurss “Ievads homeopātiskajā ārstēšanā”
Pirmajā seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas: kas ir homeopātija – tas, par ko neraksta žurnālos, homeopātijas darbības principi un iedarbība cilvēka organismā, homeopātiskās terapijas iespējas akūtu un hronisku slimību gadījumā visās vecuma kategorijās, homeopātisko preparātu lietošana – praktiski padomi un demonstrācija.
Otrajā seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas: vakcinācija, dažādi viedokļi par to sabiedrībā un skaidrojums, vakcīnas iedarbība cilvēka organismā un tās ietekme uz veselību visa mūža garumā, atsevišķu un konkrētu vakcīnu (ar piemēriem) pierādīti efekti hronisku slimību attīstībā, patreizējā likumdošana un pacienta tiesības vakcinācijas jautājumos, homeopāta viedoklis par valsts obligātā vakcinācijas kalendāra izpildi mūsu bērniem.
Trešajā seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas: homeopātiskā aptieciņa – pirmā pašpalīdzība mājas apstākļos jebkurā situācijā (paaugstināta temperatūra, trauma, insektu kodiens u.c.), praksē biežāk pielietotie homeopātiskie preparāti, ja bērnam ir augsta temperatūra, nozīmēšanas shēmas un pareiza lietošana, homeopātijas antidoti, ieteicamā papildterapija un taktika akūtos saslimšanas gadījumos bērnam (fitoterapija, aromaterapija, fizikālā terapija, akupunktūras punkti).

Kur un kad: Melnsila iela 3, Rīga
1.seminārs – 07.02. no plkst. 18.00 līdz 20.00;
2.seminārs – 14.02. no plkst.18.00 līdz 20.00;
3.seminārs– 21.02. no plkst.18.00 līdz 20.00
Kas organizē: Āgenskalna klīnika
www.similia.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=66

Vienkārši veselības noteikumi
Būt veselam ir ļoti patīkami un brīnišķīgi. Patiesībā tas it nemaz nav sarežģīti un ir daudz vienkāršāk nekā varētu likties! Ja Jūs vēlaties atkal kļūt veseli, Jums jāzina kas jādara, kā un priekš kam. Seminārs, kurā maksimāli vienkārši un pieejami tiks stāstīts par sarežģītiem jēdzieniem: veselību un laimi. Seminārā apskatīs sekojošus jautājumus: pareiza fiziskā aktivitāte, kas nepieciešama mūsu veselībai, patiesi veselīga pareiza ēšana un viengabalaina organisma attīrīšanas sistēma, vienkārši un efektīvi enerģētiskie vingrinājumi ķermeņa un apziņas enerģijas līmeņa paaugstināšanai, ļoti efektīvas elpošanas kontroles (pranajāmas) tehnikas, emocionālā fona korekcijas tehnikas un psiholoģiskā stāvokļa uzlabošana u.t.t.
Semināra dalībnieki saņems vienkāršu un kompaktu tehnoloģiju, kura ļaus diezgan ātri un efektīvi atjaunot veselību, paaugstināt dzīvības tonusu un enerģijas līmeni, padarīt stabilu un pozitīvu psiholoģisko fonu un garastāvokli- mundru un dzīvespriecīgu.

Kad un kur: 03.02. plkst.18:30-21:00; 04.02. un 05.02. plkst. 11:00-13:30 un 17:00-19:30 Lāčplēša iela 125, 5.stāvs (ieeja no pagalma), Rīga
Kas organizē: “Garīgās attīstības centrs RADUGA 2005”
http://raduga2005.lv/programs2/217/

Čžun Juaņ cigun 1.pakāpе
Čžun Juaņ cigun ir kompleksa zināšanu, fizisku vingrinājumu un meditatīvo prakšu sistēma. Čžun Juaņ cigun metožu izmantošana piešķir dzīvei jaunu kvalitāti, veicina personības izaugsmi, intuīcijas, zināšanu un radošā potenciāla attīstīšanu, kā arī organisma slēpto rezervju atvēršanu.

Kur un kad: 17.02. plkst.18.00–20.30, 18.02. un 19.02. plkst.11.00-17.00, Rupniecības iela 9–3, Rīga
Kas organizē: “Garīgās attīstības centrs RADUGA 2005”
http://raduga2005.lv/programs2/163/?course=true

Kustību terapija tavai harmonijai un veselībai
Kustību terapijas mērķis ir iepazīstināt ikvienu cilvēku ar savu ķermeni. Ļaut sajust, ka ķermenis ir skaists, pilnvērtīgs un tikai no tā ir atkarīga mūsu pašsajūta. Nodarbībās tiek mācīts apzināties savu ķermeni un pareizi kustēties arī ikdienā, ārpus vingrošanas telpas. Kustību terapijas laikā ikviena sieviete iemācīsies kļūt apmierināta ar savu izskatu.

Kur un kad: 07.02., 14.02., 21.02., 28.02. plkst.11:00-12:00; Vīlandes iela 1, 2.stāva (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga
Kas organizē: Māmiņu klubs – Vecāku skola

Veselības profilakse

Lekcijas tēma: slimību cēloņi; kā pašam sevi ārstēt; kā strādāt ar savu slimību

Kur un kad: 03.02. plkst. 18.00-20.00, Elizabetes iela 2-204, Rīga
Kas organizē: http://antroposofija.lv/lv/pasakumi

PERSONĪGĀ ATTĪSTĪBA

Eņģeļu medicīna
Seminārā tiks mācīts kā pielietot eņģeļu enerģijas savā ikdienas dzīvē; attīrīt un aizsargāt paši sevi un telpu ap mums; dziedināt ķermeni, pagātnes notikumus un attiecības; piedot; radīt gudrības, skaistuma un pārticības trīsvienību sevī; vīt un uzturēt omulīgu ģimenes ligzdiņu u.t.t.

Kur un kad: 17.02. plkst.14:00-21:00, 18.02., 19.02. plkst.10:00-18:00 Viesnīca “Days Hotel Riga VEF”, Brīvības iela 199c, Rīga
Kas organizē: www.energijuharmonija.lv

Dzīvības zieds
Mer-Ka-Ba ir kristālisks enerģētisks lauks. Šāds lauks ieskauj ikvienu no mums, ikvienu radību Visumā. Elpošanas sistēma un Mer-Ka-Ba aktivācijas tehnika, ko var apgūt semināra laikā, palīdz cilvēkam realizēt dziļas pārmaiņas savā dzīvē. Šajā seminārā ir ietverta arī informācija par smadzeņu pusložu līdzsvarošanu. Zināšanas, kas palīdz loģiski izprast dzīves vienotību (kreisā puslode), un dažādos vingrinājumos iegūtā ar dzīves vienotības sajūtu saistītā pieredze (labā puslode) kalpo, lai panāktu abu pusložu vienotu funkcionēšanu, un ļauj jaunā veidā aktivēt čiekurveida dziedzeri. Un reizē tas ir pamats, uz kura sekmīgi izmantojama Mer-Ka-Ba – īpašās ģeometriskās proporcijās izteiktais enerģētiskais lauks ap cilvēka ķermeni.

Kur un kad: Piektdien, 30.03. plkst. 13:00 līdz 20:00, 31.03. plkst.10:00-18:00, Viesnīca “Days Hotel Riga VEF”, Brīvības ielā 199C, Rīgā
Kas organizē: www.energijuharmonija.lv

Draugu semināri
Šī kursa ietvaros notiks iepazīšanās ar Aura-Soma sistēmu – krāsas un dvēseles terapijas sistēmu. Kursa dalībnieki izzinās krāsu teoriju un asociācijas. Pēc kursa noklausīšanās tiks izsniegts Starptautiskās Krāsu Terapijas Akadēmijas (Anglija) sertifikāts.

Kur un kad: 20.03 – 25.03., Rīgā
Kas organizē: www.energijuharmonija.lv

Numeroloģijas skola iesācējām
Numeroloģijas skoliņa kopā ar numeroloģi Ditu Blūmu noderēs ikvienai, kas vēlas izprast sevi un savus līdzcilvēkus. Bet sevišķi noderīgs šis lekciju kurss būs cilvēkiem, kuru ikdienas darbs saistīts ar komunikāciju un personāla atlasi.
Kurss sastāv no 4 lekcijām. Kursi notiks reizi divās nedēļās SVĒTDIENĀS!

Kur un kad: Nodarbības notiek svētdienās; sākums 05.02. plkst.11.00. Vīlandes iela 1, ieeja no Elizabetes ielas, 2.stāvs, Rīga
Kas organizē: Māmiņu klubs – Vecāku skola

Koncentrācijas un meditācijas joga sirds ceļā – ar ko sākam un kā turpinām
Nodarbībās tiks aplūkotas koncentrācijas un sirds meditācijas vingrinājumi: saistībā ar elpošanu, vizualizāciju, garīgu dziedāšanu, mantrām un klusuma meditāciju; pieskarsimies drošības jautājumiem garīgajā ceļā un ikdienas praksē; iepazīsim, kā meditācijas iemaņas var sekmēt pozitīvas pārmaiņas un ienest ikdienā vairāk radošuma, miera un prieka. Nodarbības piemērotas gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlās attīstīt jau esošās iemaņas.

Kur un kad: 07.02., 14. 02., 21. 02., 28. 02., 06.03., 13.03., 20.03. plkst. 18.00-20.30, Rīga
Kas organizē: Sokrāta skola

Dzīve plūst kopā ar mīlestību: Berta Helingera sistēmiskā terapija
Piedāvātais 10 nodarbību cikls sniegs iespēju dziļāk izzināt “savas saknes” – savu dzimtu, atklāt pārmantoto problēmu cēloņus un neapzinātos resursus. Nodarbības tiks balstītas uz individuālo un grupas praktisko darbu ar mērķi – personības izaugsme.
Tiks aplūkoti arī daži teorētiskie jautājumi, kā dzimta kā sistēma un tajā pastāvošie likumi; jūtu veidi (primārās, sekundārās un pārmantotās); neapzināto programmu veidi; dzīve kā mīlestības plūsma.

Kur un kad: 15.02., 22.02., 29.02., 07.03., 14.03. plkst. 18.00-20.00, Rīga
Kas organizē: Sokrāta skola

Ievads Sevis apzināšanās mācībā
Lai cilvēks būtu vesels, jābūt harmonijai fiziskajā, enerģētiskajā un garīgajā līmenī. Ir zinātniski pierādīts, ka fiziskā veselība atkarīga no dvēseliskā un garīgā līdzsvara. Iegūtās zināšanas ir efektīvas tad, ja tās noder praktiskajā darbībā. Bez materiālās labklājības pilnvērtīgai dzīvei nepieciešams gandarījums darbā, sadzīvē, saskarsmē. Katram cilvēkam ir vajadzīgas zināšanas par individuālo praksi, ko var veikt, neatkarīgi no vecuma vai profesijas, savas veselības un dzīvesprieka saglabāšanā.
Seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas: kosmosa likumi, sava iekšējā “Es” apzināšanās, savu emociju apzināšanās un vadīšana, pozitīva pašvērtējuma un veselīgas pašapziņas nostiprināšana u.t.t.

Kur un kad: 06.02. un 13.02. plkst. 18.00-20.00, Rīga
Kas organizē: Sokrāta skola

Sievietes būtība un aicinājums
Sasniedzot zināmu vecuma posmu, sievietes bieži apjauš, ka kaut kas nav tā, un tad viņas sāk meklē savu patieso aicinājumu, vēloties būt patiesi laimīgas – kā sievietes. Bieži sieviete izjūt dziļu nedrošību tieši tāpēc, ka vairs nezina savu vietu ģimenē un sabiedrībā, un tāpēc, ka viņai radies kļūdains priekšstats par sevi un par savu identitāti. Bieži vien apliecinājumu savai cieņai un vienreizīgajai vietai viņa meklē nevis savā sievišķībā (kas ir pārprasta), bet citās darbībās. Šis seminārs ir tapis ieklausoties un redzot mūsdienu sievietes problēmas, kuras veidojas šīs dzīves ikdienas gaitās caur prāta darbībām – aizmirstot “Kas Es Esmu un Kādēļ Es Esmu”.

Kur un kad: 01.02., 15.02., 29.02., 14.03., 28.03. plkst.17.00 Merķeļa ielā 11-536, Rīgā,
Kas organizē: KC “Lotoss”
https://sites.google.com/site/kclotoss/nodarbibas/sievietes-butiba-un-aicinajums

Vīrietis un Sieviete: atšķirīgais un vienojošais
Vīrietis un Sieviete – tie ir tik līdzīgi un tai pašā laikā tik atšķirīgi.
Ikdienas steigā bieži vien aizmirstam par šīm atšķirībām un gaidām ka otrs rīkosies un domās tāpat kā mēs. Tas izraisa lielākas un mazākas nesaskaņas, konfliktus, pārpratumus un aizvainojumus.
Šajā nodarbībā iecerēts sniegt ieskatu kā mainīt attieksmes savā starpā.

Kur un kad: 25.02., 24.03. plkst.11.00 Rīgā, Merķeļa ielā 11-536.
Kas organizē: KC “Lotoss”
https://sites.google.com/site/kclotoss/nodarbibas/virietis-un-sieviete-atskirigais-un-vienojosais

Meditācijas vakari
Piedāvājam ikvienam ar vai bez meditēšanas pieredzes apmeklēt vienu stundu ilgu meditāciju. Šo vakaru nolūks ir atbalstīt ikvienu, kuram interesē praktizēt meditāciju un kurš meklē domubiedrus garīgajai praksei.

Kur un kad: 06.02., 13.02., 20.02., 27.02., 05.03., 12.03., 19.03., 26.03., plkst.19.30, Sapieru iela 1a-1 Rīga
Kas organizē: Centrs “Miervidi”
http://www.miervidi.lv/lat/pasakumu_kalendars/meditacijas

Semināru cikls Vakara sarunas Plaukstošai ģimenei
Reizi mēnesī tiks organizētas sarunas ar kādu no vadošajiem Latvijas ģimenes terapeitiem un attīstības speciālistiem, lai kopīgi runātu par kādu no IKVIENAI ģimenei aktuālu jautājumu – kā augt kopā cauri dzīves pārmaiņām, kā rūpēties par ģimenes psiholoģisko veselību un stiprumu, kā risināt grūtus jautājumus, kā piedot, kā saglabat mīlestību dzīvu gadiem ejot utt. Ir iespēja ņemt līdzi bērnus.

Kur un kad: Reizi mēnesī piektdienas vakaros; Vīlandes ielā 9, Rīgā
Kas organizē: www.berniemdraudzigs.lv

ZAĻA DZĪVOŠANA, UZTURS

Svaigēšanas kursi
Svaigēšanas meistarklase ir apmācība par svaigēšanas ēdienu gatavošanu. Nodarbībās uzzināsiet, kā pagatavot ēdienu tā, lai tajos saglabātos viss vērtīgais, lai tas būtu enerģijas un veselību veicinošs, uzzināsiet, kas ir superfoodi (spirulīna, hlorella, maka, kviešu un miežu zelmenis, lucerna, čia sēklas u.c) un kā tos lietot uzturā, iepazīstinās ar pamata tehniku, ko izmanto svaigēšanas virtuvē, tiks mācīts pagatavot 2 svaigēšanas zupas, 2 pamatēdienus un 1 svaigēšanas kūku. Tiks gatavoti arī kviešu zelmeņa sulu, zaļo kokteili un superfood dzērienu

Kur un kad: grupas tiek komplektētas iepriekš piesakoties
Kas organizē: www.rawtraining.lv

Veģetārā pavārmāksla
Piecu nodarbību cikls, kurā apgūsiet prasmes, kā pagatavot veģetārus ēdienus ikdienas vajadzībām, iegūsiet praktiskas pamatzināšanas par garšvielu pielietošanu. Šajās nodarbībās jūs apgūsiet dažādus veģetārās virtuves knifiņus, brīnumus un praktiskas ikdienas lietas.

Kur un kad: 07.02. 18:15 – 21:15; Teorētiskās nodarbības: Sapieru iela 1A-2, blakus centram MIERVIDI; Prakstiskās nodarbības: Cēsu ielā – netālu no centra MIERVIDI
Kas organizē: Centrs “Miervidi”
http://www.miervidi.lv/lat/nodarbibas_un_seminari/vegetara_pavarmaksla

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *