pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Dec 31, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Paldies aizejošajam gadam!

Šis gads ir bijis ļoti spraigs un notikumiem bagāts, esam satikuši daudzus domubiedrus un līdzīgi domājošos. Sākot ar neformālām sanākšanām, tad ar biedrības dibināšanu gada vidū, projekta finansējuma saņemšanu un daudziem pateicības vārdiem par to, ka esam un aktīvi darbojamies. Daudzi no mums ir ierakušies dziļi savos darbos, kas ir ļoti nozīmīgi mums visiem- vecāku veidotās skolas, citas izglītības iniciatīvas, dažādu kopienu veidošana, ekociemati, alternatīvo enerģiju projekti, vecāku saliedēšana, brīžiem nepietiek laika, lai par to visu pastāstītu arī pārējiem, jaunā gada šo labosim un vairāk stāstīsim par vecāku iniciatīvām un projektiem.
Jaunā gadā gatavosim projektus līdzfinansējuma saņemšanai, pamatā tiek būs vērsti uz vecāku līdzdalības attīstību un vecāku interešu aizstāvību, apmācībām Tāpat plānojam iesaistīties arī izglītības politikas īstenošanas aktivitātēs, vēl mūs interesē veselības veicināšana un uztura tēmas. Mēs izvēlamies iesaistīties un piedāvāt savu redzējumu, nevis kritizēt. Galu galā mērķis ir viens- priecīgi bērni un paši apmierināti, visi kopā atvērti, veseli, radoši un patstāvīgi domājoši .
No janvāra tiks organizēts veselīgas dzīvošanas semināru cikls, tāpat aicināsim vecākus piedalīties dažādās diskusijās, lai apmainītos ar pieredzi un dalītos informācijā, jo tieši tā visātrāk var nonākt pie rezultāta.
Mēs aicinām pievienoties aktīvos vecākus, jau šobrīd notiek darba grupas un veicamo darbu ir daudz, komunikācija un informācijas izplatīšana ir viena no galvenajām mūsu prioritātēm, lai aizvien vairāk vecāku izlasa derīgas ziņas, jo patiesi mums apkārt ir tik daudz projektu un aktivitāšu, kuras iedvesmo un var ņemt piemēru, lai ko līdzīgi organizētu arī citās vietās.
Mēs sastopam ļoti pretimnākošus un atsaucīgus cilvēkus, kuri ir gatavi dalīties savā pieredzē, dod tikai pietiekami daudz enerģijas un resursu to visu saorganizēt!
Paldies mūsu atbalstītājiem un draugiem, šis gads ir bijis atspēriens mums visiem, esam iepazinuši viens otru un sākam izprast sadarbības būtību, mēs visi kopā un katrs atsevišķi veidojam nākotni, domām ir spēks, radīšana ir izaicinājums, jo ceļš ne vienmēr ir rozēm kaisīts, mēs mācamies, caur kritieniem un šķietamiem zaudējumiem, ceļamies un turpinām iet. Vecāki domā un dara! Lai top!
Lai pozitīva attieksme pavada ikkatru no mums!

Ivita

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *