pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Dec 15, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Kas jauns LVK

Esam iekšā darbos, daudzi jautā par mūsu aktualitātēm šobrīd, tāpēc pavisam īsa informācija par to, ar ko nodarbojamies pēdējā laikā:

1. Vairāki vecāki ir uzsākuši iesaistīties veselīga uztura iniciatīvas realizēšanā, esam iepazinušies ar jaunajiem vēl šobrīd saskaņošanas procesā esošajiem noteikumiem par uzturu skolām, pirmsskolās, mūs uztrauc tas, ar ko tiek baroti bērni, tāpēc uzsāksim sadarbību ar Latvijas uztura speciālistu biedrību un sniegsim savu viedokli, plānojam doties arī uz Veselības ministriju. Tāpat vecāki vēlas izglītoties par uztura tēmām, pamatā par to, kā pareizi un atbilstoši kombinēt produktus (ar vecāku iniciatīvas saturu var iepazīties sadaļā Vecāku idejas un iniciatīvas šeit). Meklējam sadarbības partnerus, arī skolas, kuru prioritāte ir bērnu un mūsu pašu veselība!

2. Pavisam drīz- 14.janvārī uzsāksim piecu lekciju ciklu par Veselīgu dzīvošanu (apgūsim tādas tēmas kā veselīgs dzīvesveids, elpošana, kustības, uzturs, domu un vārdu spēks, atveseļošanās latviskā garā, atveseļošanās bez zālēm, utl.), līdz gada beigām taps afiša un uzaicināti visi interesenti.

3. Šobrīd ļoti intensīvi strādājam pie projektu pieteikumiem, kuri jāiesniedz līdz pavasarim- gan par vecāku līdzdalību un interešu aizstāvību, gan vecāku izglītošanu/apmācībām, gan vecāku sadarbības centru izveidi, gan starptautisku sadarbību. Notiek sarunas ar partneriem un tiek gatavotas projektu koncepcijas. Papildus tam pētām arī citu projektu pieredzi, ko varam pārņemt, jo ļoti daudz materiālu un informācijas jau ir pieejamas no pabeigtu projektu rezultātiem, vien jāpatērē ļoti daudz laika, lai tos atrastu.

4. Apkopojam un analizējam pieaugušo izglītības piedāvājumu un to, cik tas ir atbilstošs vecāku vajadzībām. Drīzumā veiksim aptauju par nepieciešamajām apmācību tēmām, kuras vēlas apgūt vecāki. Vecāku tiesības un pienākumi attiecībā uz bērnu izglītību ir vēl viena joma, kuru pētām, jo bieži vecāku nezināšana tiek izmantota un apslāpēta vēlme iesaistīties un līdzdarboties ar izglītības iestādi.

5. Tiek veidota informācijas stratēģija, arī nepieciešamie uzlabojumi mājas lapai.

6. Uzsākam arī līdzdalību izglītības politikas veidošanā, drīzumā taps arī LVK viedoklis par jaunā izglītības ministra reformas piedāvājumu.

7. Tiekamies ar potenciālajiem sadarbības partneriem– pašvaldībām, pieaugušo izglītības centriem, jauniešu organizācijām, finansējuma devējiem.

8. Katru nedēļu Rīgā turpinām apmeklēt Dabas vēstniecības nodarbības bērniem un satikties ar citiem jaukiem vecākiem.

9. Līdz gada beigām taps LVK ziņu otrais numurs.

Ja kādam ir vēlme darboties kopā ar mums, droši, jo ideju mums ir daudz. Gaidām arī citu vecāku viedokļus un rakstus, noderīgu informāciju, ko izplatīt tālāk.

Sveiciens LVK vārdā- Ivita

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *