pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Dec 07, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Apmācību apkopojums vecākiem

Esam apkopojuši informāciju par pieejamajiem semināriem vecākiem decembrim un janvārim. Ņemiet par labu!

BĒRNI

„Brīnišķīgā mamma. Augam kopā”
Mazuļa pasaule no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam. Seminārs ļaus uzzināt vecākiem visu nepieciešamo par jaundzimušā aprūpes sistēmu un par bērna attīstību no pirmās viņa dzīves minūtes (ajūrvēdas metodes).

Kur un kad: Rūpniecības ielā 9-3, Rīgā 2011.gada 7., 14., 21., 28.decembrī, 2012.gada 4., 11., 18.janvārī plkst.18:30
Kas organizē: Garīgās attīstības centrs Raduga 2005: http://raduga2005.lv/programs2/273/?course=true

“Vienaudžu savstarpējā vardarbība jeb mobings. Ko vecāki var darīt, lai pasargātu savu bērnu no tā? “

Kur un kad: 16.janvāris plkst.18.00, Cieceres ielā 3a, Rīgā
Kas organizē: Centrs Dardedze, iepriekš pieteikties pa tālruni 67600685 vai e-pastu: ilze.bartkevica@gmail.com.

“MARTE MEO – attīstību atbalstoša programma ikdienas komunikācijā”

Kur un kad: 13.februāris plkst.18.00, Cieceres ielā 3a, Rīgā
Kas organizē: Centrs Dardedze, iepriekš pieteikties pa tālruni 67600685 vai e-pastu: ilze.bartkevica@gmail.com.

„Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā”
Semināra mērķis ir sagatavot jaunos vecākus jaunajiem uzdevumiem kādi viņus kā pāri šajā jaunajā dzīves posmā sagaida, kā arī varēs uzzināt par pārmaiņām partnerattiecībās: gan par to, kas pēc dzemdībām ģimenē mainās, gan par seksualitāti un brīvā laika pavadīšanu, gan naudas jautājumiem pēc mazulīša ienākšanas šajā pasaulē. Tātad par situācijām, kas ir likumsakarīgas!

Kur un kad: Rīgā, Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas), 2011.gada 5.decembrī, 2012.gada 16.janvārī, plkst. 18.00
Kas organizē: Vecāku skola (Māmiņu klubs): http://www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/para-attiecibas-mazula-pirmaja-dzives-gada

„Pirmie mēneši mazuļa dzīvē: attīstība, vajadzības un grūtības”
Lekcija, kurā Jūs uzzināsiet kā saprast zīdainīša vajadzības un tās apmierināt vislabākajā veidā? Kā tikt galā ar jauno dzīves situāciju, saglabājot labas savstarpējās attiecības un veicinot mazuļa emocionālo un fizisko labsajūtu?

Kur un kad: Rīgā, Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas), 2011.gada 7.decembrī, 2012.gada 23.janvārī, plkst.15:00
Kas organizē: Vecāku skola (Māmiņu klubs): http://www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/pirmie-menesi-mazula-dzive-attistiba-vajadzibas-un-grutibas

„Divgadnieka attīstība, uzvedība un problēmsituāciju risināšana”
Nodarbībā tiks runāts par: kas ir šī vecumposma attīstības svarīgās lietas, kas ir jāzina ikvienam vecākam; par biežākajām grūtībām, ar ko saskaras vecāki šajā vecumā un mēģināsim meklēt risinājumus un meklēsim īpašos resursus, ar ko varam palīdzēt bērnam un viņa attīstībai.

Kur un kad: Rīgā, Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas), 2011.gada 8.decembrī, 2012.gada 12.janvārī, plkst.15:00
Kas organizē: Vecāku skola (Māmiņu klubs): http://www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/divgadnieka-attistiba-uzvediba-un-problemsituaciju-risinasana

„Kā veicināt mazuļa intelektuālo attīstību!”
Lekcijā tiks aplūkotas tēmas: Kas ir intelekts un kā to labāk attīstīt? Vai to labāk var izdarīt mamma vai attīstošās nodarbības? Kas ir agrā intelekta attīstība un kāda ir metodika? Kas interesē bērnus no 1 līdz 3 gadu vecumam? Vai var nokavēt ar attīstošajām nodarbībām? Varbūt Tavam bērnam nodarbību ir jau par daudz? Kad bērnam vajadzētu sākt runāt? Cik valodas vienlaicīgi bērns var apgūt? Lekcija nav pietiekami gara, lai tiktu skaidrībā ar visiem attīstības principiem. Tomēr tie ļaus orientēties un izvēlēties, kas ir labs tieši jūsu bērnam.

Kur un kad: Rīgā, Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1, 2011.gada 12.decembrī, plkst.15:00.
Kas organizē: Vecāku skola (Māmiņu klubs): http://www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/intelektuala-mazulu-attistiba

„Mīlošo vecāku akadēmija”
Mīlošo vecāku akadēmijā 10 lekciju ciklā tiek piedāvāta iespēja ne tikai apzināties savus vecāku – bērnu attiecību modeļus, bet arī kā veidot tādu savstarpējo attiecību vidi ar bērnu, lai viņi augtu saskaņā ar sevi, patstāvīgi un atbildīgi.

Kur un kad: Rīgā, Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1, 2012.gada 24.janvārī, plkst.18:00.
Kas organizē: Vecāku skola (Māmiņu klubs): http://www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/miloso-vecaku-akademija

„Bērnu emocionālā audzināšana”
Programma sniedz ieteikumus, kā pārvarēt dažādas grūtības bērna audzināšanā un veicināt bērna emocionālo attīstību.

Kur un kad: Rīgā, 2011.gada 6.decembris (kopā 12 nodarbības, otrdienās, plkst 17:00-19:00)
Kas organizē: SIA Sanmikela, ROTAĻU ZEME: http://sanmikela.lv/lv/kursi-vecakiem—bernu-emocionala-audzinasana

“Bērna temperaments”
Mūsdienu pasaulē ar temperamentu saprot nevis ierasto dalījumu četros temperamenta tipos, bet gan deviņas iedzimtas īpašības jeb dimensijas.
Bērna uzvedību ietekmē ne tikai viņa temperaments. Bērna uzvedību ietekmē arī pieaugušā temperaments un uzvedība. Bērna un pieaugušā attiecības nozīmīgi ietekmē tieši bērna un vecāka temperamenta saskaņotība.

Kur un kad: 8.decembrī plkst.17.00. Nodarbības ilgums 2 h – 2,5 h.
Kas organizē: Āgenskalna klīnika, nodarbību vadīs psiholoģijas maģistre Gunita Kleinberga. Cena: Ls 9 (nākot abiem vecākiem Ls 7 no cilvēka). Pieteikšanās pa tālruņiem: 67807283, mob.26667579 (LMT).

“Nākamā bērna ienākšana ģimenē”

Kur un kad: Rīgā, Lāčplēša iela 62/66, 2012.gada 25.janvāris, plkst. 13:00
Kas organizē: Stārķa ligzda, vada Diāna Zande, http://www.starkaligzda.lv/?lang=lv&textid=8

VESELĪBA

„Pašmasāža veselības nostiprināšanai”
Lekciju ietvaros Jūs iegūsiet informāciju par masāžas iedarbību un pamatiemaņas pašmasāžas veikšanā. Iegūtās iemaņas varēsiet praktiski pielietot ikdienā palīdzot gan paši sev, gan ģimenes locekļiem

Kur un kad: Rīgā, 2012. gada 5., 12., 19.janvārī plkst. 18.00-20.00
Kas organizē: Sokrāta tautasskola: http://www.sokratatautskola.lv/?inc=11&menu=147

„Kustību terapija tavai harmonijai un veselībai”
Vingrošanas terapija sievietes harmonijai un veselībai, kas paredzēta ikvienai sievietei, kura vēlas uzlabot veselību, vispārējo pašsajūtu un arī pārliecību par sevi.

Kur un kad: Rīgā, Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1, 2011.gada 06., 13., 20., 27.decembrī, plkst.10:00.
Kas organizē: Vecāku skola (Māmiņu klubs): http://www.maminuklubs.lv/vecaku-skola/kustibu-terapija-tavai-harmonijai-un-veselibai

“Baha ziedu terapija: teorija un prakse” (divi dienu seminārs)
Seminārs paredzēts ikvienam, kas vēlas izprast Baha ziedu terapiju. Gan tiem, kas vēl tikai vēlas sākt lietot Baha ziedus, gan tiem, kas tos jau kādu laiku pazīst un lieto, taču vēlas padziļināt savas zināšanas.
Seminārs palīdzēs izprast Baha ziedu terapiju, tās pamatā esošo filozofiju un terapijas pamatprincipus; iedziļināties Baha ziedu terapijā izmantoto 38 ziedu līdzekļu būtībā, lai spētu piemeklēt piemērotos Baha ziedus sev un saviem tuvajiem.
Semināru vadīs: Dr. philol. Laura Tidriķe, kura ar Baha ziediem intensīvi saistīta vairāk nekā piecus gadus, Baha ziedu terapiju apguvusi Anglijā un Vācijā; popularizē Baha ziedu terapiju Latvijā, tulko grāmatas un konsultē.

Kad un kur: 2012.gada 17. un 18. februārī. Mācības piektdienā no 10.00 – 18.00, sestdienā no 9.00 – 17.00; Baha ziedu terapijas centrā Rīgā, Dīķa ielā 44.
http://www.ziedu-energija.lv/Seminars-Pamatkurss_Baha_ziedu_terapija.php

PERSONĪGĀ ATTĪSTĪBA

„Kā sasniedz atziņas no augstākajām pasaulēm.”
Seminārs ar Georgu Glokleru. Semināra valoda vācu ar tulkojumu latviski. Seminārā ietilpst lekcijas, eiritmijas (enerģētiskās medicīnas ārstniecības veids – kustību aktīvā metode, kuru radīja, apvienojot kustību ar skaņas izdvešanu, izkliegšanu, izrunu, izdziedāšanu) nodarbības.

Kur un kad: Pārdaugavas pirmsskolā, Zvārdes ielā 17, Rīgā, 2011.gada 9.decembra līdz 2011.gada 11.decembrim
Kas organizē: http://www.antroposofija.lv/files/progrdec2011.pdf

„Trīskāršā satikšanās ar augstāko Es būtību”

Kur un kad: Biedrībā Ceļš, Siena ielā 12, Liepājā, 2011.gada 13.decembrī. plkst 18.00
Kas organizē: http://www.antroposofija.lv/lv/jaunumi/jaunums/get/nid/304

„Iziešana no līdzatkarības lamatām jeb brīvība būt pašam”
Nodarbības, kuru mēŗkis ir sākt rūpēties par sevi, dzirdēt sevi, atklāt savas prasības. “Paskatīties” uz savu līdzatkarību, atzīt, ka ir neiespējami izmainīt citu cilvēku, iespējams tikai izmainīt savu attieksmi pret viņu. Programmā ietilpst: atkarības veidi, to stadijas, atkarību rašanās cēloņi, atkarība un līdzatkarība ģimenē; ģimene kā sistēma; Funkcionālas, disfunkcionālas ģimenes jēdziens; Personības robežas ģimenē. Bērnu lomas disfunkcionālā ģimene u.tml.

Kur un kad: Rīgā, 2012. gada 26.janvārī, 2. un 9.februārī, plkst. 18.00-20.00
Kas organizē: Sokrāta tautasskola: http://www.sokratatautskola.lv/?inc=11&menu=222

„Piedošanas pieredzes grupa II līmenis”
Programma sniedz priekšstatus par praktiski pielietojamiem paņēmieniem, lai piedotu sev un otram. Apzināsiet jaunus paņēmienus, kā tikt galā ar aizvainojumu un veiksmīgi dibināt attiecības, analizēsim individuālās situācijas.

Kur un kad: Rīgā, 2011. gada 12. un 19.decembrī, plkst. 18.00-20.00
Kas organizē: Sokrāta tautasskola: http://www.sokratatautskola.lv/?inc=11&menu=189

„Ievads Sevis apzināšanās mācībā”
Seminārs palīdzēs iepazīt katram sevi, apzināt savu iekšējo enerģiju, potenciālos talantus, neizmantotās reserves; Izmantojot savu augstāko “Es”, risināt ekonomiskas, sociālas, sadzīviskas problēmas, prast saskatīt to cēloņus; attīstīt un pielietot radošo iztēli un zemapziņu dzīves kvalitātes rādītāju uzlabošanā; atrast metodi, kā veiksmīgi harmonizēt sevi un citus dvēselisku un garīgu satricinājumu brīžos; brīvi vadīt un kontrolēt enerģijas apriti organismā un izmantot zemapziņu savu mērķu realizēšanā.

Kur un kad: Rīgā, 2012. gada 02., 09. 16., 23., 30. janvārī, 6. un 13.februārī plkst. 18.00-20.00
Kas organizē: Sokrāta tautasskola: http://www.sokratatautskola.lv/?inc=11&menu=190

„Savstarpējo attiecību numeroloģija”
Seminārā tiks apskatītas tēmas – dzimšanas dati. Dzīves Ceļa Skaitlis. Vecāki – bērni. Bērns – pusaudzis. Pusaudža vecuma problēmu redzējums numeroloģijas skatījumā. Kā ar numeroloģiskās matricas palīdzību izprast personīgās partnerattiecības. Numeroloģija darba attiecībās.

Kur un kad: Rīgā, 2012. gada 9., 16., 23.februārī, 1., 8., 15.martā plkst. 18.00-20.00
Kas organizē: Sokrāta tautasskola: http://www.sokratatautskola.lv/?inc=11&menu=181

„Mans iekšējais bērns attiecību sistēmās”
Semināra laikā uzmanība tiks pievērsta iekšējam bērnam, viņa izpratnei, kādos dzīves brīžos kura viņa daļa uzņemas vadību partnerattiecībās; darba attiecībās; attiecībās ar saviem bērniem; attiecībās ar vecākiem.
Seminārs dos lielāku iespēju saprast sevi, vairāk apzināties savus motīvus, kas vada mūsu dzīvi, palīdz vai traucē pieņemt lēmumus. Tas palīdzēs arī labāk saprast līdzcilvēkus, partnerus, bērnus. Izpratne uzlabos attiecības, sadzīvi, vairos mīlestību attiecībās pašam ar sevi un citiem cilvēkiem.

Kur un kad: Friča Brīvzemnieka ielā 28, Liepājā, 2011.gada 9. decembrī plkst. 18. – 21.00,2011.gada 10. decembrī plkst.10.00 – 18.00
Kas organizē: radošais psiholoģijas centrs „Ģimenei”: http://www.gimenei.lv/lv/entry.php?id=358#body

„Pasaku terapijas seminārs sievietēm”
Mūsu senči ir atstājuši ļoti vērtīgu mantojumu – pasakas, stāstus, dainas. Vēstījumi un zināšanas, ko senās sievietes, „tās, kuras zina”, mums atstājušas, ir ieslēptas pasakās simbolu veidā. Veidā, kas nav izprotams, pasakas tikai lasot, jo ir jāatrod tajās apslēptais vēstījums un jāizloba tās vērtīgās sēklas.
Seminārā tiks apgūtas zināšanas, kuras ir bijušas pieejamas mūsu senčiem un kuras tie nodevuši mums. Seminārā mācīsimies kopā šīs gudrības paņemt, saprast un pielietot savās dzīvēs. Lai kļūtu sievišķīgākas, viedākas un laimīgākas!

Kur un kad: Ogres Centrālajā bibliotēkā, 2011.gada 16.decembrī (pl. 16:00-20:00) un 2011.gada 17.decembrī (pl. 10:00-18:00)
Kas organizē: NVO “Mērķu fonds”: http://www.gimenei.lv/lv/entry.php?id=360

„Jaunības, skaistuma un brīnišķīgas pašsajūtas noslēpums”
Vai ir iespējams ar katru dienu justies arvien labāk un izskatīties arvien skaistāk? Ir. Kā? Pievēršot uzmanību savam ķermenim, mainot savus paradumus un attieksmi. Seminārs par iekšējo un ārējo skaistumu, jaunību un fantastisku pašsajūtu, neatkarīgi no gadiem, materiālā stāvokļa vai ieņemamā amata.

Kur un kad: Rīgā, Tērbatas ielā 59/61-1, 2011.gada 07.decembrī, plkst. 18:00-21:00
Kas organizē: Pavasara Studija: http://pavasarastudija.1w.lv/1169-kalendars/

„Pašapziņa un tēls”
Kā būt mierīgam un pašapzinīgam neatkarīgi no situācijas? Kā būt pārliecinātam un kā pārliecināti izskatīties? Kā veidot savu tēlu, kas atbilst tavai patiesai būtībai? Kā būt cilvēkam, par kuru vēlējos kļūt?

Kur un kad: Limbažos, 2011.gada 08.decembrī, plkst. 18:00-21:00
Kas organizē: Pavasara Studija: http://pavasarastudija.1w.lv/1169-kalendars/

„Mīlēt un būt mīlētiem” Seminārs par attiecībām.
Kāpēc ir cilvēki, kas viegli iepazīstas, nodibina attiecības, izveido ģimenes un ir laimīgi un kāpēc ir tādi, kas gadiem to pašu mēģina izdarīt, bet kaut kā neveicas. Kā satikt savu cilvēku un kā baudīt harmoniskas pāra attiecības? Kā mīlēt un būt mīlētam?

Kur un kad: Jēkapbilī, 2011.gada 10.decembrī, plkst. 10:00-13:00
Kas organizē: Pavasara Studija: http://pavasarastudija.1w.lv/1169-kalendars/

„Laimes terapija”
Laime – miers – harmonija- apmierinājums- paļāvība – pilnība-sajūtas.
Meditāciju prakse, vizualizēšana, enerģētikas uzlādēšana, paņēmieni, kas palīdzēs harmonizēt ikdienu, mazināt stresu un vairot mīlestību.

Kur un kad: Kuldīgā, 2011.gada 12.decembrī, plkst. 17:00-20:00, Madonā, 2011.gada 17.decembrī, plkst. 14:00-17:00, Cēsīs, 2011.gada 18.decembrī, plkst.13:00-16:00
Kas organizē: Pavasara Studija: http://pavasarastudija.1w.lv/1169-kalendars/

„Viņš+Viņa=?”
Kā izprast vīrišķo būtību un kā atpazīt sievišķo būtību? Kā kopā dzīvot saskaņā ar savu īsteno būtību? Seminārs par vīrišķo un sievišķo dabas enerģiju. Runāsim par to kā veidot harmonisku, ilglaicīgu kopdzīvi.

Kur un kad: Jaunmoku pilī, 2011.gada15.decembrī, plkst. 18:00-21:00
Kas organizē: Pavasara Studija: http://pavasarastudija.1w.lv/1169-kalendars/

„Pats savas dzīves veidotājs: Manifestācijas likumi”
Semināra „CILVĒKS KĀ RADĪTĀJS. Manifestācijas Likumi.” bagātīgi papildināta un spēcīgi uzlabota versija. Plašākai sabiedrībai nekad agrāk neizpausti un populārajās grāmatās un filmās (ieskaitot “The Secret”) neatrodami materiāli no tiem apcirkņiem, kas ekskluzīvi pieejami tikai… paši zināt, kam..

Kur un kad: 2012.gada 7.-8.janvārī, plkst. 10:00-18:00
Kas organizē: Biedrība “Dabas bērni”: http://www.dabas-berni.net/

„Atgriezties dvēseles mājoklī”
Seminārs-nometne. Semināra uzdevumi ir palīdzēt Jums identificēt un likvidēt slēptos blokus; Atvērt cilvēka radošo potenciālu; Iemācīties atslēgties no liekās informācijas, atgriežot dzīvības spēka apjomu; Atjaunot dziļu veselības un uzticības saiti ar savu ķermeni, apziņu, visumu.

Kur un kad: Berghof muižā Kurzemē, Skrundas novadā, Sieksātē, 2012.gada 20. – 22.janvārī
Kas organizē: Viesību nams Kalnamuiža: http://www.kalnamuiza.lv/UserFiles/File/Aktualitates/Dveseles%20majoklis%2020-22.janv.pdf

Ļoti ceram, ka šī informācija noderēs, ja Jums ir vēl ieteikumi, kur vecākiem izzināt sevi, bērnus un pasauli, informējiet mūs, papildināsim šo sarakstu. Lai noderīgas un iedvesmojošas mācības katram!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *