Nov 10, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Vakar krāsojām smiltis…

Vai zinājāt, ka smiltis ir kristāli, mazi enerģijas akumulatori, gaismas atstarotāji, kas dara brīnumus? Nu to zinām arī mēs!

Smiltis ir tik daudzveidīgas! Tās ir sastopamas visur un visos varavīksnes toņos, tomēr atrodoties dažādās pasaules vietās, tās katrā vietā izstaro citādu elektromagnētisko lauku. Mums, Latvijas iedzīvotājiem, vislabāk derēs pašu zemē, pašu rokām ar mīlestību vāktas smiltis – tad mijiedarbība būs vissaskanīgākā.
Nu jau varam apgalvot, ka smiltis un saskarsme ar citiem dabas materiāliem dziedina, katram sniedzot to, kas tajā brīdī visvairāk nepieciešams – vienam tas būs miers pēc saspingtas darba dienas, citam pozitīvas enerģijas lādiņš paguruma brīdī… Pie katra rezultāts atnāk individuāli – ātrāk vai vēlāk, tomēr atnāk. Ir tikai jāļaujās, jāpamēģina, jāsaskaras un jāizjūt.

Studijā „Dabas vēstniecība” mājo miers un rāmums, tur sastopam dvēseles aicinājuma cilvēkus. Mums kā vecākiem ļoti simpatizē, ka te tiek gaidīts ikviens bērniņš – gan lēnīgs un rāms, gan aktīvs un neremdināmi zinātkārs. Jau pārkāpjot slieksnim mūs sagaida ar smaidu, pašu meistarotām istabas čībām, attieksme ir mīloša un ļoti silta. Mēs jūtamies kā miera ostā.
Dabas vides estētikas mācība pastāv jau vairāk kā 10 gadus. Tā palīdz bērniem un vecākiem iepazīt sevi, atrast vēl nepazītas vai atcerēties ar gadiem aizmirstas sajūtas un rezultāti ir acīmredzami. Īpaši gribas atzīmēt, ka šī mācība ļoti pozitīvi strādā arī uz tiem bērni, kuriem nepieciešama mazliet īpašāka attieksme – mazo acis spīd, sirds atveras un pozitīvās izmaiņas ir kā apliecinājums, lai neapstātos… Vecāki saņem mierinājumu un pozitīvu impulsu jebkurā situācijā.

Pirmais seminārs par krāsaino smilšu maģiju pārsteidza un iedvesmoja. Smilšu krāsošana, kā izrādās, ir process, kas harmonizē, sniedz rāmumu. Studijas vadītāja Diāna Timota pastāstīja, kur un kā smiltis vācamas, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Kopīgi sijājām, attīrījām, saņēmām ieteikumus smilšu krāsošanai un žāvēšanai. Jāsaka kā ir – smilšu maisīšana, lai panāktu krāsas pilnīgu sajaukšanos ar smiltīm, ir ļoti aktīvs, piepūli un pacietību prasošs darbs. Tomēr patiesībā šis process ir jau iepriekš pieminētā dziedināšana, turklāt smiltīm piemīt brīnumaina spēja transformēt mūsu negatīvās domas un pastiprināt pozitīvās.
Nu smiltis ir sakrāsotas un žūs veselu nedēļu, kad atkal kopīgi darbosimies drupinot un saberžot, vairākas reizes sijājot, bagātinot smiltis ar skābekli. Uzzināsim krāsu noslēpumus un veiksim radoši praktiskus darbus, lai aizejot mājās varam uzburt smilšu maģiju arī tur, nu jau kopā ar saviem bērniem!

Pēc abu nodarbību apmeklēšanas mēs saņemsim sertifikātus, kas dos mums tiesības mācīt smilšu krāsošanu citiem, lai šī mācība ietu tālāk un dotu impulsu pozitīvām pārmaiņām!

Mums ļoti patika!

Ivita un Zane

P.S. Ja kādu apsvērumu dēļ nevarējāt apmeklēt pirmo nodarbību, droši nāciet uz otro, kas notiks nākamo trešdien 16.novembrī 18:00-20:00, pirms tam piesakoties zane.johansone@gmail.com vai pa tālruni 28658741.

Varam arī pačukstēt, ka atsaucoties pieprasījumam, tiek plānots smilšu krāsošanas izbraukuma seminārs Kurzemes pusē. Tāpēc, ja ir vēlēšanās iegūt šo fantastisko pieredzi, dodiet ziņu, organizēsim arī citās Latvijas vietās!

Papildus informācija: Dabas vēstniecība.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *