pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 19, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Sadziedāšanās Jaunpiebalgā turpinās 26.novembrī!

Pavisam nesen, 29.oktobrī, notikusī skaistā sadziedāšanās viesmīlīgajās “Siliņu” mājās apliecināja, ka kopā nākšanas prieks un dziedātprieks ir dzīvs un mums vajadzīgs tikpat ļoti, cik svaigs gaiss vai kartupeļu maiss, ka otram dāvāts smaids un mīļš vārds ir dārgāks kā desmitlatnieks sārts un … tuvojoties Ziemsvētku gaidīšanas laikam aicinām atkal uz kopā sanākšanu un sadziedāšanos 26.novembrī pl.18.00, šoreiz – Jaunpiebalgas kultūras nama plašākās telpās, līdzi ņemot gaišu noskaņu, mīļākās dziesmas, dažādus mūzikas instrumentus un piparkūkas. Kopā ar Jaunpiebalgas folkloras kopas dalībniekiem un mūziķi Andreju Grimmu – grupas “Pingvīnu cirx” vadītāju, kuru mēs jau pazīstam, vēl ir solījušies mums piebiedroties jauniešu folkgrupa “Dārdi” no Rīgas un kaimiņu novadu folkloras kopas un dziedošās ģimenes. Lai vakarēšana būtu interesanta visiem, darbosies arī puzuru darbnīca, kurā gan lieli, gan mazi, varēs gatavot telpu rotājumus no smilgām un niedrēm un krāsainiem dzijas gabaliņiem, tādēļ ja ir iekrājušies krāsaini dziju galiņi – būs kur izlietot, droši ņemiet līdzi!

Starp dziesmām, smaidiem, piparkūku kraukšķēšanu varam ritināt arī sarunas par un ap eko dzīvošanu, eko domāšanu, eko skološanu… Uz satikšanos kopā!

afisa_Jaunpiebalga.

Aicina LVK dibinātāja Vita Žīgure un Ģimeņu skolu kustība Jaunpiebalgā

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *